kolieskove korcule

Príspevok v téme: kolieskove korcule
ulina2

ahojte.hned jak sa otepli chcem kvoli zdraviu zacat aspon trochu sportovat. ako sport som si vybrala kolieskove korcule. avsak neviem sa rozhodnut resp. vybrat...bola by som rada ak by ste mi poradili. napr. aku mate vy znacku, model a kolko ste zaz dali. Dakujem za kazdu radu
-------------
Článok na tému "Inline korčuľovanie" www.zdravie.sk

ruzena

Ja mam uz roky Rocesi a som spokojna. Dobra znacka je tiez K2, to ma znama. Za tie moje som dala vtedy nejak 4 tisic, mali trojky loziska. Ale to bolo asi pred 7 rokmi, neviem ako sa odvtedy zmenili ceny. Raz mi mojou vinou loziska zhrdzaveli a kupila som si sedmicky.

mnbvc

ja som mala ako prve korcule pred 7 rokmi Rocesi, pak som ich vymenila za Rollerblade ktore mam asi 5 rokov a som spokojna...i ked si chcem uz kupit po tejto sezone nove,lebo mi hrkocu loziska (a vymena lozisiek stoji skoro ako polovica korculi)...inak je lepsie si kupovat korcule po sezone (september) lebo korcule su o dost zlacnene ako ked ich predavaju pocas sezony.

barbinka

zuzanas: korčuľujem 15 rokov. Mám 24. Niečo o tom asi aj viem a vyznám sa aj do kvality. a pozeraj aj na to, kto je tu koľko na trhu. čo sa kvality týka, tak naj sú jdnoznačne roces, alebo rollerblade. a môžeš sa opýtať hocijakého odborníka. tí ľudia, čo sem píšu sú len bežní používatelia. takže asi toľko.

zuzanas

Barbinka to isté môže povedať každý o Rocesoch. K tým najdrahším a asi aj najlepším na našom trhu sú K2 potom sú Rollerblade Filla Roces Tempish. Určite som na nejaké značky zabudla, musíš proste skúšať aby ti dobre sedela na nohe tá korčula. Velkosť kolieska ti odporúčam tak okolo 80- 84mm.

jankaaa

ahoj, ja mam tiez rollerblade, som max. spokojna. dala som za ne 4000 a potom som o rok neskoro uvidela podotykam v BA za 2000 tie iste, skoro ma prekotilo:-)))) a myslim, ze pokial sa tomu chces venovat fakt len rekreacne, nepotrebujes drahe korcule, staci aby ti dobre sedeli na nohe, ale zas ked chces byt na korculiach skoro kazdy den, ako my, tak investuj, kolieska dlhsie vydrzia:-))) a loziska si kup potom uz tak ABCE 7