v prechode

Príspevok v téme: v prechode
problemovka

chcem sa opyatta kedy (v akom veku) je pravdepodobne, ze je zena v prechode? ake su priznaky? moze sa stat, ze aj 16rocna baba moze ostat v prechode? moze sa to nejakym sposobom stať?....ked jej meska menstruacia, cim to moze byt sposobene?... ked to 100% nie je tehotenstvo? dakujem za skoru odpoved

problemovka

ja som zostala tiez rpekvapena, ja by som to enchcela, k doktorovi uz idem, to sa neboj :) ale ide o to, ze rposte mne bolloo stale teplo, vsetci mrzli, men teplo, zmeny nalad, menzes neprevidelny, castokar meskal mne s aot zda nromalne, tos poluziacky si zacali robit srandu, ale povedali iba, ze to sa to moze satt..tak somsa len chcela opytat mne sa to tiez zdalo hlupe

hehehehe

Sorry, ale toto ma fakt pobavilo :))) 16-tka a v prechode? Moja sa zobud. Pretoze ti meska tak to musi byt prechod? A to ti ako mohlo nieco take vobec napadnut? Ak je to dlhsie, tak chod prosim ta radsej za gynekologom, ale taketo veci hned vypust :) a nehnevaj sa na mna, nemyslim to v zlom ani sa ti nevysmievam, ale fakt je to blbost. Tak sup sup co najskor k doktorovi, ok? :))