Chcem narast!

Sushiman

Čus mam 11 a meriam len 139cm a v triede mam 10 ročného ktorý meria 148. Boha jak mam narasť pyta sa vela z vás ale dam vam radu veľa sa hybte min 5km za deň. Chodte skoro spať a a možno skúste vydržať bez pšenice a laktózi tak týždeň .Ja nejem ani nepijem pšenicu a laktózu 2roky a je to super. jasne občas si dam pizzu ale vačšinou bezlepkovú takže bez pšenice. Nie som alergický ale pšenica nieje dobrá. A si to nechapete ked vam mama a otco hovori daj si chlebík je zdravy.=nemislim to ze vam chcu zle ale asi otom nevedia=No toď asi odomňa všetko ak sa chcete porospráva´t tak napíšte na max.sopira@gmail.com - flonka012@gmail.com alebo na sushiman.sopira@gmail.com len zajtra 28.10 idem na trening takže keď niekto bude mať záujem tak pište od 11:30 diky BTW:som rád že ste si našli chvilku a prečitali môj text dik. Čau _MaXiMuS_

juliass smajlo

Pocuvaj ja meriam 172 a v modelingovej agenture mi povedali ze este musim narast asi 5 centimetrov aby som sa tomu mohla venovat . A ano mozno hovoria ze od 170 cm a urcite si radsej vyberu niekho kto ma 175-180 ako niekoho kto ma nejakych 170 cm. A primer výšky žien je 165 cm , tak nezúfaj.

žaníí šaníí

ahojte mam 10 rokov a mam okolo 133 cm ale chcem vyrast lebo moji spoluziaci su o hlavi vyssi co mam robit?? poradte prosim a co najrychlejsie? :( :( :( :( :( :( Dakujem

LILI002

Ahoj IlIliLKA ja mam tez 145 cm. A rodicia mi velmi pomohli tym ze isli za doktorkou a poziadali o rastovy hormon.. musela som cakat kym to schvali poistovna ale schvalila a us sa nwm dockat kym to pride.. dufam ze narastiem do tych 160cm.:) A aj ty sa povypituj,najdi si na strankach RH.A chod tym ku doktorke ak hey tak uvidis ze ti to pomoze :D.. ale hlavne nestracaj moznost :) tak ahoj maj sa dobre

mia0078

Cawtw ludia..keby ste mali šancu o rast tak by ste požiadali o rastový hormon,ktory moze mat niake nedostatky v tele??? :( .. ja neviem co mam robit prosim vas pomozte alebo mi poradte..pls.:( vela casu nemam prosim chcem mat aspon 167cm.. prosim..napiste mi budem tieto prispevky citat kazdy den dokym mi niekto neporadi. prosim .rodicia mi nerozumeju a hovoria ze to je hlupost a nechu asi aby som bola vysia nechcu mi asi dobre alebo aby som bola stastna... poradte.. STE MOJA JEDINA ŠANCA.. PROSIM..

natalia123

no lilly asi z teba modelka nebude, nemyslim si, ze by si to ovplyvnila nejako v 16 ...1 no 70 je pre modelku aj tak malo malicko, modelky su vysoke zeny, nad 175
ale mozes byt fotomodelkou, tam netreba mat super vysku

lin..

ahojte. budem mať 14 rokov a stale mám iba 146cm. či budem mať ešte niaku šancu.Mojím snom je mať 166cm. A jedna baba mala v príspevkoch že podala poisťovni žiadosť o rastový hormon, že iba do 150cm sa to dá.A ja neviem čo mám teda robiť tak mi pomožte. PLS.. Urobím preto všetko..:(

:(

mam 15 rokov a mam len 150cm .... vsetky spoluziacky su vyssie a ja pri nich vyzeram ako male decko ..... neviete ako by som mohla este narast ? bojim sa ze taka ostanem :(