Probleeem s ochranou

Príspevok v téme: Probleeem s ochranou
nika18

Ahojte mam taky blby problem, s priatelom spolu spavame uz asi pol roka a zatial sme vzdy pouzivali kondom ale priatel nalieha aby som si dala predpisat tabletky, tiez si myslim ze by to tak bolo lepsie,lebo uz sa nam stalo ze sa napr. kondom pretrhol a tak, ale zaroven sa bojim, ze by som od neho mohla chytit nejaku pohlavnu chorobu, on mal totiz predomnou dost vela sexualnych partneriek a mnoho z nich boli take holky ze len na jednu noc.Ja som okrem neho nemala nikoho. A je mi blbe mu to hovorit, neviem co s tym a zase nechcem pouzivat aj tabletky aj kondom. Prosim poradte. Dakujem, nika.

luckaaad

POZRI,JA POUZIVAM AJ TABLETKY,AJ KONDOM.HOCI HORM.ANTIK. BERIEM UZ ASI ROK,TAK SOM NECHRANENY SEX NIKDY NEMALA,A TO AJ NAPRIEK FAKTU,ZE ON JE MOJ PRVY A JA JEHO TIEZ....2 KAMOSKY BRALI LEN ANTIKONC. A ZOSTALI TEHOTNE A TVRDIA,ZE SA DO NICH ANI NESPRAVIL A ANI NEVRACALI PREDTYM ANI NIC,CO BY MOHLO NARUSIT UCINOK. PRETO TOMU UZ NEVERIM A NEPOKAZ SI MLADOST A POUZIVAJ AJ AJ.A KONDOM,TEN VZDY! JA TERAZ VYSADIM TABLETKY A PREJDEM LEN NA KONDOM.

Deee

Nika muzi co boli na testoch existuju, ale hanbia sa to priznat, pretoze to by znamenalo, ze je tu podozrenie. Skus navrhnut, ze pojdete na testy obaja, kedze to spolu myslite vazne. Co je dost neprijemne, muzi casto nemaju ziadne problemy, aj ked maju nejake ochorenie...

nika18

Ahoj divoska, no jasne ze tie ine veci by som mu normalne povedala, ako si spomínala, ze keby mi poloha nevyhovovala, alebo nieco podobne. Ale neviem toto mi pride take blbe z mojej strany, myslim si ze vacsina chalanov je na take veci haklivych. Proste ani neviem ako mu to navrhnut a fakt to znie blbo, co mu poviem, ze prepac milacik podla mna si bol suknickar a ja s tebou nebudem spat pokial nepojdes na testy? Nepoznam ziadneho chalana co by bol na takych testoch.

divoska

nika...je ti blbe navrhnut mu nech ide na testy...a co ti prijde divne nabuduce...povedat mu ze ti niektora poloha nevyhovuje alebo ze ta to boli...myslim ze tvoje zdravie je dolezite a pokial si nie si ista jeho zdravim tak ho nejak slusne presvedc...myslim si, ze ste dost stari na to, aby ste sa vedeli o takychto veciach otvorene porozpravat..to patri ku vztahu aj ked mozno na zaciatku su rozpaky, ale tie musia ist bokom

kvietok15

777 no tak snad sa ani neprejavi :)...ale fakt podla mna je to dobra tema a akoze ked mal este ten partner vela sexualnych partneriek..tak neviem no..zdravie podla mna nadovsetko...hoci ja toho svojho lubim a verim mu..ale tak tiez jeho minulost je dost pestra :(...tak mam zaroven aj strach..nerada riskujem

777

noo tak verim, dokial sa tu neobjavila tato tema tak som ani nad takym niecim nepremyslala. Zatial sa u mna nic neprejavilo ziadne svrbenie, vytoky ani pod. tak mu verim, nema az taku bujnu minulost:) A AIDS hadam tiez nema:) A povedal mi zo smiechom, ze zabudni

kvietok15

hmm zaujimal by ma aj muzsky nazor..tak aspon par chalanov by mohlo napisat ze co si o tom mysli???..sli by ste na testy keby to od vas partnerka vyzadovala???? odpiste aspon niekto..prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :)