Chlpy na prsiach

LadyOpium

ja si ich vytrhavam...mam ich v oblasti dvorca a nechavam ich zdy narast a ked sa zdaju uz ze su dost dlhe, tak ich pinzetou vytrhnem

Nikuška-Nika

Nie, žiletku nie !!! Tým si to len zhoršuješ a urýchluješ rast chĺpkov, ale už keď si si to začala odstranovať žiletkou tak máš o starosť viac ale určite skús niečo iné.. A tu žiletku si nehaj na nohy :)

abbccc

Zdravim ;) som na tom podobne.. teda mam vyraznejsie ochlpenie na nohach, co ma az tak nestve.. ale okolo pupku a potom okolo bradaviek mam par poriadnych tmavych chlpov, ktore ma obcas hnevaju.. a tiez mam jemne chlpky po celom bruchu a hrudi, ale tie nie su vyraznej farby..
ale chcem sa spytat, ci vas okrem ochlpenia trapia aj ine veci, napr. male prsia, nepravidlena menstruacia a pod.
dakde som citala, ze to moze byt prejav nadpriemerneho mnozstva muzskych hormonov v tele zeny?

Lina3

Dobrý deň..mám 16 rokov..a mám tmavšie a dlhšie chĺpky na celých nohách (aj stehná-celkovo) od pupku sa mi tiahne pás tmavých chlpkov až medzi prsia a taktiež ich mám aj okolo bradaviek..nehovoriac o chlpkoch na krku a nad perami..mám z toho veľké komplexy..nohy si celé holím a taktiež aj okolo pupku pinzetou si trhám tie na bradavkách..ale samozrejem že ich je tam potom viac..neviem čo mám robiť..koli tomu nechodím na kúpaliská..pláže..nedokážem si obliecť plavky..veľmi sa za to hambím..každý mi povie že je to preto že som v puberte ..ale žiadne dievča ktoré poznám takéto starosti nemá(myslím tým že nemajú tmavé chlpky na takýchto miestach)..neviem čo robiť..keby som šla za doktorkou tá by mi povedala nech s tým nič nerobím hlavne nech to neholím a netrhám..ale nechcem chodiť zarastená ako opica.. bojím sa čo by na to povedal moj priatel (ak vobec nejakého budem mat,pretože mi tato vec strašne znižuje sebavedomie)..neviem čo mám robiť?..mám vyskúšať ten peroxid?..alebo ja už neviem..:( (možno si budete myslieť že preháňam..ale vy ste zo svojim telom zmierení..no ja nie

xmx

no ja som si ich zacala trhat pinzetou zevraj to zmizne ale nezmizlo to
a preco by sa to nemalo trhat pinzetou ??
dakujem za odpoved

maggynka

ano, peroxid v lekarni, sak to je na dezinfekciu aj, kde inde by to mali mat? teda mna to ani nenapadlo inde hladat...mne to kozu nedrazdi, pokial nie su na kozi ranky tak to neublizi, ak sa to aplikuje ale na ranu, tak to je ina supa, alpa je proti tomu nic :P

gabrielle

ano, obcas mam chlpky tmave okolo bradavky, zvyknem to vytrhnut pinzetou, nie je to bolestive lebo tie chlpky su velmi tenucke,aspon u mna,.