dotykanie sa

garfas

no tak ja napriklad som sa s mojou byvalou {prvou a zaroven jedinou} dal dokopy bozkavanim. To sme sa poznali asi 3 dni. Sex sme mali po mesiaci a boli sme spolu 6 potom to skoncilo a ja doteraz neviem ani hlavny dovod a dost ma to vzalo.
Mam 18 ona bola o rok a pol mladsia.

oida

pod triko sa mi frajer neviem po akom dlhom case dostal ale isiel postupne, ako pri vsetkom, najskor mi prsia hladkal cez triko a potom isiel aj pod neho, neskor sa zacal s nimi hrat aj s jazykom
do nohavic som ho nechcela pustit ale dostal sa tam ked som bola trolinku pripita, mala som zachovalu panensku blanu (aspon myslim) cize aj tam isiel krcik po krocku, neskor chcel aj jazykom ale ja som mala obavi, no tych som sa zbavila tak aj to bolo, ale po akom case chodenia to bolo to ti fakt neviem povedat, zajtra to bude 10 mesiacov co sme spolu...

divoska

lucinkalucy...uplne s tebou suhlasim...niekomu robi problem na zaciatku chytit sa za ruky a dat si prvu pusu a prvy bozk...a potom ak ho lubis a on teba a pritahujete sa navzajom nie je otazka kedy mu to dovolis...ale co vsetko si dovolite a kam to hechate zajst...neboj ked to bude mat prijst tak to vsetko pride samo hlavne to netreba silit a nechat ist prinule....a nikdy nero to co sa ti nepaci alebo ti nie je prijemne a tak isto ak nie je nieco prijemne tvojmu partnerovi a tebe ano nenut ho do toho....ja si tiez nerobim hlavu pretoze u mna s partnerom to islo vsetko dost rychlo...ale chceli sme to obajaa nechali sme sa strhnut....

:)))

ja som tiez tak po mesiaci veeelmi som sa hanbila bolo to take ze som sa aj bala kustik ale teraz ani neviem preco :)

hmm..

u mna to bolo asi po dvoch mesiacoch.ale fakt,ked budete spolu a ty to budes ozaj chciet tak nezalezi na tom kolko spolu chodite

lucinkalucy

Nejde o cas, po kolkych tyzdnoch, mesiacoch,ale ide o to ako to citis.To je ako s prvym milovanim,musis vediet kedy je spravny cas,nie v mesiacoch,musis vediet kedy je cas pre Tvoje srdce,kedy to co robis naozaj chces.
Netrap sa zbytocne,ked Ti tu niekto napise po tyzdni,po 6 mesiacoch,hranice kedy je to dovolene a prirodzene neexistuje to musis vediet sama a hlavne citit.