HELP... MOJA TVAR SURNE POMOOOOOC

Príspevok v téme: HELP... MOJA TVAR SURNE POMOOOOOC
alfonsita

ahojte. vzdy som mala taku mastnejsiu plet, posledny tyzden ju mam strasne suchu.. najprv to bolo len na brade a okolo nosa, ale dnes rano som sa zobudila s celou suchou tvarou, mala som aj take supinky akoby som sa supala, a pritom sa stale natieram hydratacnym kremom. neviete co to moze byt? poradte mi prosim nieco cim by som ju dala aspon trosku dokopy zajtra vecer musim byt fit, nemozem si dat dokonca na seba ani mejkap lebo to mi len zvyrazni ako sa mi super cela tvar.. prosim pomozte

alfonsita

nie nesvrbi.. ale prvy den som sa nemohla ani usmiat tak to bolo suche... dakujem vyskusam, aj ked som si uz skusala dat na to krem a trosku to vyskrabavat. a mam doma taku hydtratacnu masku s aloe vera myslite ze to mozem pouzivat aj kazdy den?

......................

urcite si nedavaj niveu ani vazelinu, pekne ti upcha pory, hlavne ked mavas mastnejnsiu plet.na druhej strane, zrejme tvoj hydratacny krem nestaci, chce to predsta trosku lipidov/ale nie zasa vazelinu, moc mastna/.pi viac vody a tie supinky si zotieraj, tj.daj si trosku kremu na kozmet.tampon alebo papier.vreckovku a kruzivym pohybom si ich zotri, ale pozor, plet musi byt cista,umyta.a nesvrbi ta to?ak hej, moze ist o seboroicku dermatitidu, vtedy ytreba ist ku koznej.

alfonsita

ako vies? nepouzivam ho, ale pred tyzdnom som si ho natrela len na vyrazky, lebo som ich mala akosi vela a chcela som sa ich zbavit, a na druhy den sa mi uz supal cely xicht, a trva to doteraz :( a to som si len raz dala ten aknecolor a dokonca lokalne nie na celu tvar... nechapem niektore baby ktore ho mozu pouzivat ako mejkap

cokoladka

makeup si nedavaj zatial, dobre si nabielo natri nivea kremom ak mas ak nie tak hocijakym alebo lekarsku vezelinu dostanes v lekarni, ci framikoin, ak byvas v meste skus nieco zohnat ak nie natieraj kremom len nic viac cely den natieraj, a nepouzivas nahodou akne color?