Co som spravila zle?? PORADTE

henny28

mylis sa zazila som troch chlapov a ked ma ,,obstastnovali,, zo zaciatku im stal no ale jeho vzrusenie poklesne predsa ked sa mu nedostava opetovaných ,,neznosti,, tak to je nerob si z toho hlavu ;)

xxx6

ahojte...no mne sa stalo este horsie...s byvalim sme si raz uzivali ale k sexu nedoslo, praktizovali sme to len oralne a najprv to robil on mne...a potom ked som zacala ja jeho a predtym som ho vyzliekla :P tak som zistila ze mu vobec nestoji! podla mna nie je normalne to...ktory chlap by nebol vzruseny ked obstastnuje nejaku zenu? ci mylim sa? no neviem podla mna to bolo divne...

dara2525

Boli ste spolu takto prvy krat, psychika spravi svoje. Mohol byt v napati a mozno sa az prilis snazil aby vsetko bolo super aby nezlyhal atd... Pre jeden krat sa netrap, trapit sa mozes ak sa mu to bude stavat aj nadalej. Zatial to nerieste aby sa necitil hlupo. A tebou to urcite nie je!

elablue

Je to normalne, proste sa to stava, ze v tom spravnom momente, zvolis zle tempo alebo akurat na zlomok sekundy prestanes a jeho ho moze to vzrusenie prejst. Nestrachuj sa, je to bezna vec ktora sa moze stat. Nam sa to tiez parkrat stalo a nerobime z toho vedu, neboj sa nikto z vas nie je vadny :-) tak klud.

dadaa

drzim palce, daj vediet co ste vyriesili, ale nie je nic lepsie ako vediet o tom pokecat, mozno aj on ma depky z toho, len ho upokoj ze to je ok...