starsia, mladsi

garfas

ja si myslim ze je to individualne. Ci uz vyspelost cloveka, skusenosti a s toho vyplyvajuce postoje. Pokial to tym dvom ludom v pare vyhovuje nie je co riesit. Ja mam 18 nemam problem sa vazne vyjadrit k problemu alebo sa nad niecim zamysliet. Ale tiez sa casto spravam ako dieta vsak preco zahadzovat mladost nebudem sa hrat na dospelaka ked nim nie som.

oida

ja som zasadne proti mladsim, aj ked moj frajer je mladsi odo mna o par mesiacov ale to je vynimka preotze mladsi chalani su menej vyspeli a potom netuzim... moj nastastie neni XD

sikavka

A ja by som chcela nadviazat. Som v pare tiez starsia, sice iba o 7 mesiacov, ale ako sa tu uz hovorilo, chalani su s vivojom este aj pozadu. A ja som vo veku, ze chcem vela veci skumat. A bojim sa, ze on by bol este pri mlady. Avsak, ked spolu sme, tak to tak vobec nevyzera, a kazdy by povedal, ze je odomna este o poriadny rok starsi.

kikina

- no - anonymka, ked to nevadi tebe ani jemu tak to je najhlavnejsie,hm.. ale rozhodne zaujimave - dokonca stanley by to aj chcel:D

anonymka19

som na vyske a on v prvom rocniku na strednej, co myslite? - to nejde o to ze vyspelejsí alebo co - mozno ma zaujal svojimi postojmi k zivotu - nepije a nefajci..

anonymka19

mam devetnást a moj chalan 16, co si o tom myslíte? nie som s nim pre sex a ani on nie je - uz som si to overila, len chcem vediet nazory?myslite ze som na mozog?

stanley

no vies lebo ja sa pitam preto leboo .. mam 16 a s ostatnimi sestnastkami sa nemozem ani porovnavat, rozmyslam uplne inak ako oni a vidim to na sebe aj ja aj ostatni .. a ked by som sa chcel dat uz s niekym dokopy tak necem aby ten clovek mal tolko co ja bo viem ze dnesna mlades je uplne mimo.. a predsalen holka ktora ma o rok mozno o dva viac je uplne ina nez ta v mojom veku .. zato sa pitam ci by vam to vadilo no :pa na starsie holky mam slabost :p