Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrčka v podpazuší

Príspevok v téme: Hrčka v podpazuší
ciba

No tak som sa k príspevku dopracovala i ja... Je síce 1 hodina v noci, ale v tejto nevedomostnej agónii už zotrvávam príliš dlho a tak píšem...Pred dvoma týždňami ma začalo šklbať v ľavej podpazušnej jamke a tak som šla na gynekológiu, no čo iné vás napadne?... Samozrejme, že lekár ma ohodnotil ako úplne zdravú, vraj s chyteným prievanom, a \"čistými\" prsiami/len ma prehmatal/... meškala mi síce menštruácia, ktorú mávam vždy takmer na deň presne ale keď sa po 5 dňoch dostavila mala som už aj ja pocit, že všetko je o.k. Lenže o 5 dní som sa v noci zobudila na to, že ma ľavé podpazušie zase šklbe a ako som si ho chytila, nahmatala som si tam hrčku podľa mňa skôr hrču, tak som opäť po prebdenej noci, bežala za gynekolóm a \"donútila\" ho spraviť mi markery, sestra i mama totiž prekonali Ca prsníka. Poslal ma aj na mamografiu, vezmú ma však až v utorok, pretože mi do toho vpálila Veľká noc a aj výsledky mark. budú v utorok... Metie ma však, že mi bolesť vystreľuje až do lakťa ľavej ruky a bolí ma to podpazušie i pri šoférovaní a žehlení... Vzhľadom na rodinnú anamnézu som už takmer z toho šialená, bojím sa a stále rozmýšľam, aká iná diagnóza by to mohla byť, metie ma tá boesť a hrča tam stále je... Neviete mi poradiť aké iné vyšetrenia by som s tým mala ešte absolvovať a čo by to mohlo byť...??? ďakujem a mám 35

M 25

www.zdravie.sk

ja som si to prežila pred pár mesiacmi .. tu si to prečítaj ..
a nakoniec to skončilo chirurgickým zákrokom, lebo antibiotiká nezabrali .. vyrezať a vybrať hnis.. ale dalo sa to vydržať :)

M 25

prečo chceš ísť ku gynekologovi s hrčkou v podpazuší??? :DD

k obvodnému, ten ťa pošle na sono a dalej sa bude postupovať podla toho,čo to vlastne máš ..

lenulik

ahojte.pred dvomi dnami som si nasla hrčku v popazuši.najskor ma to tam len bolelo.ale na druhy den som si tam nahmatala tu hrčku.treba ist s tym ku gynekologovi?aleko ku svojej obvodnej lekarke

aluska1

no ja by som taketo nalezy urcite nepocenovala...radsej to treba riesit s gynekologom, kedze tato oblast prsnikov a pod pazuchami je dost hakliva

mna len napadlo ze ked to rychlo rastie-zhubne nadory rastu velmi rychlo ale zas neviem ci bolia..

Ancurik

ldenzl - Ano pouzivam gulickovy, a pozerala som na zlozenie a nasla som tam to aluminiove nieco. Da sa toho nejako zbavit? -Myslim tej hrcky

Ancurik

Dobry den, mam 15 rokov a v podpazusi som si uz pred par mesiacmi nahmatala mensiu hrcku nic som si z toho nerobila ale asi minuly tyzden ma to zacalo boliet pri dotyku. Moze to byt nieco vazne?