moze mi zobrat deti?

Príspevok v téme: moze mi zobrat deti?
suzis

som rozvedena...mam dve male deti...od manzela som sa odstahovala..isla som k mame a tlacime sa v dvojizbovam byte traja dospely a dve deti...byvaly manzel si teraz kupil novy byt, ide sa zenit a chce dat na sud navrh na zverenie deti...ma sancu??..prosim poradte mi...strasne sa toho bojim..ja som este na materskej..nemam majetok, som u rodicov..on ma byt, dobru pracu..ma sancu mi zobrat deti???

lenca

suzi, pokial sa o deti dobre staras, tak sa neboj. Ak on voci tebe ziadne zbrane pouzit nemoze, tak si relativne v suchu. Zbrane typu - ze chodis s kamaratkami po kaviarnach a deti nechavas rodicom, proste chytil by sa kazdej drobnosti. Velmi ti drzim palce, moja byvala sefka je pravnicka a ked som bola v podobnej situacii ako ty/nastastie sa to zazehnalo/, tak ma chcela zoznamit so zenou, ktora robi na sude a porozpravala by mi, ako sudkyne, sudcovia, prisudzuju deti otcom, ktori sa idu znovu zenit, ako v sudnej sieni ich nastavajuca vyhlasuje, ze sa bude vzorne starat o manzelove deti, tych pripadov tu v Bratislave je velmi vela, proste sudcovia su uplatne svine, cest vynimkam. ja som nastastie typ mamy, ktora nikde nechodi, nepije, nefajci, naozaj by na mne nic nenasli, ale ak moj chlap vytiahne peniaze....Strasne ti drzim palce, zistuj svoje moznosti,super je ze moje deti uz dokazu nahlas povedat, ze by s otcom nesli, lenze ty mas velku nevyhodu v tom, ze kedze su tvoje deti este male, sud sa ich pytat nebude