Milujem dvoch mužov

Príspevok v téme: Milujem dvoch mužov
addka

...som vydatá mám dve detičky, on je ženatý
a tiež má svoju rodinu, sme perfektní priatelia, rozprávame sa, navštevujeme, chodíme spolu s deťmi von,nič medzi nami zatiaľ nebolo (myslím sex), ale začínam po ňom túžiť a aj on vysiela podobné signály...
nechcem stratiť rodinu, ale užiť si s ním len tak nezáväzne... aký máte názor
ďakujem

čuračik

ADKA JE do neho zamilovana uz teraz,uz len staci suhra okolnosti a je to, bude z toho krasny sex...potom nasleduje namotavanie sa,vyhladavanie prilezitosti....az sa to neda zastavit...nakoniec rozchod, alebo rozvod..jedno albo druhe je iste...ale medzi tym je to taaak krasne, bez takychto zazitkou by bol zivot smutny...zaver..oplati sa

utopia

Najkrajšia láska je tá ak príde sama. Pravá láska sa nehľadá,ona si ťa nájde,a možno je ten dotyčný ten s ktorým by si mala byť,ak ti ho osud poslsl do cesty. Alebo ťa diabol len skúša,či si silná,či odoláš.

helus

jarka niektore mi radili vrat mu to podved ho no nedokazala som to aj ked som nanho bola nastvana to je laska a ty ze si stastna neklam samu seba co je to za zivot mat muza a fyzicky sa uspokojovat inde ja som mojmu muzovi povedala lubis ju chces ju co chces on mi nato nie chcem zostat s tebou aj som mu povedala ked ta tak velmi chcela preco sa nerozvedie a hned som mu odpovedala lebo si chcela len sexualne uzit

jarka35

helus
tak som rada, vidis ze sa to da, len aby ti to vydrzalo, musi to chutit aj tebe, nesmies sa do niecoho silit, potom to dlho nevydrzi...zivot je boj,,,ani ja ho nemam najlahsi, dvojity zivot...ale nemam z toho depky, som stastna....som zdrava

helus

JA NECHCEMINEHO JA SOM HO POCHOPILA A ODPUSTILA MU ON MI POVEDAL PRECO SME SA NEMOHLI MILOVAT TAKTO PREDTYM JA SOM NIKDY NEMALA MOKRY ORGAZMUS TERAZ HO MAM POKAZDE VIDIS CO MI DALA TA NEVERA JA SOM MU NIKDY NEROBILA ORAL OD STRACHU ZE HO STRATIM SOM PREKONALA ZABRANI A ON JE TERAZ V SIEDMOM NEBI A JA TIEZ PRECO SOM TO NEROBILA SKOR OCO SME PRISLI ZOBRALA SOM TO TERAZ DO RUK JA A JE TO PERFEKTNE DOKONCA SA MA OPYTAL KDE SOM TO ROBILA DOTERAZ ZOSTALI SME SPOLU AJ KOLI SEBE ON JE STAROSTLIVY MUZ A OTEC A CITIM ZE MA LUBI MAS PRAVDU CASOM NATU BOLEST ZABUDNEM ON HLADAL TO CO NEMAL DOMA A TERAZ MU DAVAM VSETKO A LUBIM HO VIAC AKO PREDTYM

dadah

chces vymeniť jeden lubostný okamih, za to, čo si s mužom zažila a čo ešte prežiť možeš? myslim, že to neni fér. sa mi to nejako nepozdáva táto dnešná doba. to si už vážne nedokážu byť ľudia verní!!! jasne, si len človek, vlastne obeť, ale ak ti doma všetko šlape ako má, nepokúšaj.

jarka35

HELUS
ja ta nechcem urazat...a ja som jedna z tych co kvoli detom zije taky zivot, t.j.mam svoj zivot, aj muz...sme spolu doma akoze nic sa nedeje pred detmi, plnime si rodicovske povinnosti....deti su o.k. a to je dolezite, vzdy sa da nieco robit, ak clovek chce, nemala si byt taka razantna..ak ta prosil, mohla si byt este aj na koni doma, ....viem ze to boli zo zaciatku, casom bolest odide....zije sa dalej, a vies kolko je takych ako ja???

krisha

rodic nemusi hned kaslat na deti!!! Zalezi aku ma povahu, poznam x parov, ktore sa rozisli/rozviedli a o deti sa staraju s rovnakym dielom a zodpovednostou.
Helus, nehovor, ze aj tebe sa to nemoze stat,ze by si si ty niekoho nasla, ja som bola podvadzana, aj som podvadzala, takze viem o com hovorim. A nemam -nast