Milujem dvoch mužov

Príspevok v téme: Milujem dvoch mužov
addka

...som vydatá mám dve detičky, on je ženatý
a tiež má svoju rodinu, sme perfektní priatelia, rozprávame sa, navštevujeme, chodíme spolu s deťmi von,nič medzi nami zatiaľ nebolo (myslím sex), ale začínam po ňom túžiť a aj on vysiela podobné signály...
nechcem stratiť rodinu, ale užiť si s ním len tak nezáväzne... aký máte názor
ďakujem

helus

ZELAM TI ABY SI ZAZILA TU BOLEST CO ZAZIVAM JA A MOJE DETI JA SOM MOJMU MUZOVI PRISLA NA TAKYTO ROMANIK PODLOMILI SA MI NOHY PRISLA SOM O VSETKO AJ O ZDRAVIE POTOM LUTOVAL PLAKAL PROSIL OPYTAJ SA SVOJICH DETI CI CHCU INEHO OCINA TAKYM AKO SI TY BY SOM TAM DALA ZERAVY KUTAC CHCES UBLIZIT SVOJIM A JEHO DETOM MALA SI VYDIET TEN STRACH MOJICH DETI KED MA BRALA ZACHRANKA MALA SI POCUT TEN ICH PLAC

zuzana175

baby,a co poviete na to,ze ked sa zdoverite tomu svojmu,ze ste ho podviedli s niekym druhym a ten vas vam to odpusti.

xxx1

ja vám baby rozumiem, viem aké to je milovať dvoch... resp. viem, aké to je byť s jedným, keď vaša duša túži byť s iným... ja toho iného nemilujem, nepreťahuje ma, ale jeho duša ma magicky ťahá k sebe... trávim s ním rada čas, pre jeho spoločnosť by som vraždila... a hľadám si priestor, ako sa vyhnúť svojmu mužovi a byť s ním... uf

zase

Uz mi to pripada ako stara pesnicka.......paci sa mi kolega...Ja neviem preco to tu pisu .Hladate niekoho kto vam do toho pomoze...?Alebo chcete z toho von.Napiste co chcete....Chcete pomoct ,alebo si uzit.Aspon vam tu budu moct poradit tí co bud chcu pomoct ,alebo sa mozte podporovat v tom co chcete urobit.Uz ma to aj sere ,ze si takíto ludia neuvedomju ,ze niesu zvieratka a vsetko sa da ovplyvnit.Ziadna sympatia sa neuvolni pokial mozog nedostane zelenu.Vsetko sa zacina v hlave a tam to moze aj skoncit.ROZHODUJETE SAMO O SEBE ROZHODNI SA A HLADAJ CESTU VON,alebo je to tak ,ze uz si sa rozhodal a hladas cestu ako urobit to preco si sa rozhodla.

drakenko

Súhlasím, skús si predstaviť že by to bolo naopak. Mám skúsenosti, moja matka tiež podviedla môjho otca, dôsledkom toho je že sú teraz rozvedení a ja mám ešte 19-ročného brata a 2-ročnú sestru. Nevymýšľaj, ľudia vždy zistia čo mali až keď to stratia, tak si váž že máš manžela a rodinu.

cucko_28

aj ja suhlasim s predchadzajucimi 2 prispievatelmi ... naco si pokazit rodinu len za chvilkovu radost ?... a predstav si ze by toto tebe urobil manzel / priatel ako by si sa citila keby si sa to dozvedela ???

zuzana175

addka: zabudni na toho druheho,pokial sa da a pokial nic spolu nemate.ak si raz spolu cosi zacnete,tak sa to bude tahat urcite dlhsie a neskor to budes lutovat kvoli rodine.nevymyslaj.si vydata a cosi si slubovala svojej polovicke.

neznamaa

ahoj addka..aj ja som na tom podobne, tiez mam dve deticky a sice nie som vydata ale zijem s priatelom uz 5 rokov..a v poslednej dobe ma strasne zacal pritahovat kolega a som si ista ze aj ja pritahujem jeho...nechcem prjt o priatela, ale zaroven by som aj chcela nieco "poriesit" s kolegom..a neviem sa rozhodnut..je vela pre ale aj proti..fakt neviem...