WOMEN´s orgazmus

Príspevok v téme: WOMEN´s orgazmus
ladylady

sakra, nech robim(e) co chcem(e) nedari sa mi dosiahnut orgazm.pri sexe s priatelom...inac ja sa viem urobit, ci prstekami,sprchou, alebo aj priatel jazyckom, prstekami ... stale mam len kritoralny orgazmik ... ale ten vaginalny nikde ... zboznujem sex, a priatelove pohyby su nenormalne skvele,a vzrusuju ma,tak ja nechapem v com je chyba, a samozrejme predohra jee, to nesmie chybkat, .... a polohy sme takisto viacej vyskusali... takze tak, no nechapem preco ho nemam :( ... (a iank mame obaja 19r a sexualne spolu zijeme asik tak pol roka) .... PLS Radte ak mate nejake skusenosti, resp.triky a podobne.... THANXIK ...

...

skuste vybracny kruzok na penis...to je jedno ci od durexu,alebo pepina...alebo aj v sexschopoch maju.....frajerka je stim velmi spokojna...sak vyskusaj za pokus nic nedas...

ladylady

on najradsej tesne pred sexom ... ze vraj potom dlhsie vydrzi ako ked sa urobi doma...uz tak skusal, no .... a to mohol potom, ale asi radsej lezal hodinu na posteli ...

del12

Lepsie je, ked si to urobi on, trebars na obed a vcer potom už bude chut a aj výdrž.
Ked ho urobiš ty, tak potom znova ...nie vzdy sa to podarí...a ved ta mohol robit prstami, ked už nemohol...

ladylady

nj,tak ako mne by stacil len ten klit., len keby sa to CHCELO mojmu priatelovi, odkedy mame sex, tak jednoducho to vsetko co bolo pred sexom teraz uz nerealizuje ... zatial co ja jemu joo, lebo najskor ho musim urobkat aby dlhsie vydrzal pri sexe ... len minule ma nahnevalo to ze sme sa chystali na TO urobkala som ho pusou a potom ze uz nece ... no tha parada a ja taka nazhavena ...!! :( hrozne nieco

del12

Tak skús na to na nejakú dobu zabudnut, nesleduj sa, užívaj si ten cez klitoris.
Skus to znova tak po mesiaci.
Možno pomože toto.
A prečo sa tak velmi trápiš? Ved aj klitoridalny orgazmus je vraj super, a čo viem tak ten vaginalny je skoro to isté, len je citit vnutri.

ladylady

nj...ved som to uz aj skusala,...velakrat aj moj priatel s prestekami ale nejako niekde nic... :( ja VAZNE NECHAPEM

ladylady

drakenko --- no ved to neviem, pretoze v sebe som si ho zatim nenasla ani ja,...totiz som aj pisala ze stale mam len ten klitoralny... ale aj napriek tomu sex je skvely,tak ja nechapem ... ja si to akosi neviem vysvetlit...ze ak spravne drazdi ten bod vo vnutri tak ci to je iny pocit, lepsi ako ten co citim teraz pri sexe... a tak... lebo ak sa robim,resp.priatel robi mna na klitorise tak je to lepsie...

del12

Nie je prietel skoro hotový? Možno ti treba viac casu.Ale možno patríš k malej skupine žien, ktore vaginálny orgazmus nikdy nemožu dosiahnuť, ja ti ovšem želám aby si ho dosiahla, možno v neskoršom veku.
Niektoré ženy ho začnú mavať az okolo 30 ky.