Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pleťová maska proti akné

dadulamil

Ja som teda si to už našla a aj som jej to objednala, teším sa keď to príde a pôjdem jej zaniesť, nech vyskúša, bola by som najšťastnejšia, keby jej to pomohlo, že by sa jej tá pleť popravila :)

tammy

loreal má 3 nové masky a su luxusne. Mám ich všetky. Pleť je po nich svieža, hladká a bez akne. Vyskušaj. Keď nebudeš skušať, nebudeš vediet. Každá pleť reaguje na niečo iné.Daju sa kupiť v každom lepšom eshope.

dadulamil

Áno, veď práve preto by som jej chcela pomôcť. Lebo viem aké akné dokáže narobiť problémy. Tak asi to skúsim tak urobiť, že jej kúpim túto radu, čo si mi napísala, nech to dennodenne používa a uvidíme. Ty si si kde kupovala túto kozmetiku?

matila

potrebujem nieco pre 14 rocnu. viem, ze je to vdaka puberte a dospievaniu, no podla mna je potrebne s akne aj tak bojovat

lavila

..mozu, ked su taketo problemy, tak jednoznacne nie je dobre sa na ne len nejako prizerat a cakat co bude. Alebo ako to u deti v puberte chodi, cakat, ze tie problemy nejako same odozneju, prejdu. Ja som tiez tak vyckavala a k nicomu to nebolo. Dado Sens Purderm je momentalne pre mna hotova srdcovka.