Pleťová maska proti akné

Simca22

teraz som na nete citala o tom jadrovom mydle a vraj skutocny zazrak na vyrazky a akne tak treba skusit a ja mam aj s pocutia ze je na akne aj dobre tekute mydlo CWS ake davaju na verejne toalety pod touto znackou je aj toaletny papier ale neviem ci sa da takto zohnat alebo iba priamo u firmi

=))))

jojkaaaaa

prosím chcela by som sa ta spítat ci to jadrove mydlo pomohlo ... lebo by som to scela vyskusat =) ja nemam akne ale len pubertalne vyražky ( jebaky ) :D :D no a je to strasne mam ich hlavne na cele =( a hanbím sa za ne ... chcela by som mat aspon o nieco cistú plet a bola by som rada keby to pomohlo..=) keby to pomahalo tak asi za kolko si ty mala plet vycistenú ?? =) dakujem

jojkaaaa

Servítka

tento typ som nasla na tomto fore:D,pisala to neaka holka,tiez, ze pouzivala vsetko mozne masticky,vodicky(vies zinerit,skinoren,proste vsetky hluposti od koznej:) a niekde narazila na to jadrove mydlo a pomohlo jej to,skusila som to tiez a pomohlo aj mne..a ci to neako neposkodzuje plet?..nieje to ziadna tazka chemikalia,je to jednoduche mydlo bez pridanych arom,farbim a tak ...mne sa po najpr robili drobne supinky,ale to bolo tak prve tri dni a teraz mam plet jemnu a navyse bez vyrazok:)..ked si tym niesi ista,ozaj to najprv vyskusaj len na cele a ked budes spokojna (co podla mna budes:D),tak si to daj i na celu tvar:)

Servítka

jojkaa,
no tak toto som fakt necakala vselico mozne by ma napadlo ale toto nie :)...urcite to vyskusam :) som normalne prekvapena uff :) a nevies nepoškodzuje to nejako pletove bunky viec z emozno casom aby sa nieco neprejavilo .. a kto ti dal typ na totot co to ty sama si skusila? :)

jojkaaaa

Servítka

to ta asi odradi ked napisem,co pouzivam proti akne...ked som to povedala kamoske,ze ako je to mozne,ze mam odrazu peknu plet,tak mi po prve neverila a po druhe sa mi vysmiala...pouzivam jadrove mydlo palma..to z obchodu za par centov,co sa pouziva na koberce:D..ale ked tomu neveris,tak vyskusaj si najprv na noc napenit s tym mydlom ruky a daj si to na zaciatok na celo alebo bradu a si to davaj kazdy den a uvidis co to spravi..ja som si davala najprv na celo,lebo som tomu neverila ale teraz mam krasnu plet:)

siisa 25

je to pravda o aknenormine otrasne lieky,mala som asi na pat mesiacov,NIKDY VIAC!,vedlajsie ucinky u mna prehlbenie depresie a navstevovanie psychiatra a psychologa,vysusena pokozka,usta az do krvi,a navyse akne ani uplne nezmizlo a ihned po vysadeni postupne zhorsovanie az to bolo nakoniec take ako vzdy,tento liek by nemali ani predpisovat,ale to je môj nazor,ked uz to inak nejde tak radsej HAK

Servítka

jojka ... konecne normalny nazor mne to chcela kozna predpisat ale potom to zacal moj spoluziak brat a ten sa chudak hanbil chodit do skoly co mu to dorobilo s kozou bol skoro priesvitny a same supiny no naozaj hnus tie tablety.... ked sa mozem spytat co ze "vecicku" si to pouzila co ti do mesiaca pomohla ak sa mozem spytat ?

jojkaaaa

servitka

to mas pravdu,ved to rozhadze cely organizmus,mali by to zakazat..ja som sa este davnejsie mojej koznej pytala na tieto lieky a ona mi povedala,ze to nieje take drasticke ako to vsade prezentuju,ze ti len vyschnu velmi pery a budes celokovo dost ,vyschnuta"..mala som chut sa jej vysmiat do tvare

Servítka

Aknenormin alebo inako Rocoutan su najhorsie tablety ake poznam tie vedlajsie ucinky su naozaj otrasne mozeu narusit funciu obliciek a to zato nestoji a ked som videla tych ludi co to brali a ako sa im to po 3mesiacoch zacalo vracat a maly tie vedlajsie ucinky fakt keby som mala fotky ukazem ... a kedze viem ze sem pisu vecsinou malolete dievcata takze baby TENTO LIEK VAM MUSI PODPISAT RODIC !!! co ziadny normalny rodic nikdy zdoraznujem nikdy nedovoli ked si o tom precita prirucku a par diskusii na internete .. naozaj su to lieky ktore vo vyspelejsich krajinach europy ako je slovensko su ZAKONOM ZAKAZANE!!!!