The new start:)

gumajz

skús sacharidové vlny, ak nevieš čo to je /ani ja som nevedela/ daj si do googlu a tam je napísané čo treba týždeň jesť aby sa to pohlo a začal sa rozpúšťať tuk.

coleet

baby mne je uz vazne doplacu, ja cvicim, zdravo sa stravujem a vaha ukazuje stale to iste, co mam robit???pomooooc

chiwika

LUDUS:)
ja chcem k tebe pridat........uz fakt musim NAOZAJ zacat....snazim sa uz od pondelka ale mam pocit ze to nie je na 100%....tak co vzajomna podpora???:D

diannka11

zuzanely to je super. baby ako sa mate?? ja sa zatial drzim. dnes som si na ranajky dala pomaranc a 4 piskoty.a na obed sa chystam dat si kuracie masko s ryzou.

zuzanely

NO napríklad v lete ani mne moc sladké akosi nešmakuje :D aspoň nejaká výhoda... Dnes som bola behať, ale to len takú pol hodinku nechcela som sa hneď na prvý šup úplne vyčerpať.. :) ale je mi super!

kimka

Ja vam poviem baby, ze ja si dam sladkost tak raz za dva tyzdne, nejaky keks, vobec mi to nejako nechuti a ani mi to nechyba.Ale od pondelka drzim dietu,a mam taku neskutocnu chut na sladke az sa idem zblaznit. Vcera doobeda som si normalne dopriala jednu horalku a fakt som ju zjedla s velkou chutou.

coleet

ahojte :)
to som aj ja pocula ze ked sladkosti tak najlepsie doobeda ich jest, ja som sa dnes taktiez drzala ako maskrtu som si dala kinder mliecny rez, dnes som bola vecer na hodinovom aerobicu, takze citim sa skvele, vcera som behala po meste cely den takze je to fajn pocit, tesim sa z neho :) zuzanely tak ti zajtra budem drzat palce :)

zuzanely

Moja kamoška tiež chudla a naozaj sa jej to podarilo :) a keď si teraz chce dať sladkosť tak len doobeda.. a funguje jej to :) takže diannka je to v poho, keď to bolo doobeda! ;)

diannka11

cauky baby:) tak ja som sa dnes drzala, sice som si dala cokoladu a delisu, ale potom som bola behat cca hodinku som behala. veceru by som rada vynechala dneska, lebo doobedu som pojedla tie sladkosti, tak ja len dufam, ze vydrzim a nebudem vyjedat chladnicku o 22:00. drzte prsty. a vy ako??

zuzanely

Baby, ďakujem :))) Aký ste mali dnes deň? Ja v pohodke! Som si teraz na večeru robila praženicu s brokolicou a zelenínovou prílohou, mňam :D a zajtra teda konečne behaaaaať :D:D:D