The new start:)

zuzanely

Diannka, to aj ja som mala takýto problém, ale proste to chce pevnú vôlu, teraz si večer dám keď tak ovocie...

diannka11

oki, tak ja si dam, ale iba kusok:)) a den?? v pohodke? viete v com je moj problem?? ja by som aj v pohode vsetko, doobeda si dam ranajky desiatu obed olovrant s mierou ale ked mne vecer tak "prepne" a moj mozog si zmysli ze som malo jedla a musim sa najest. ale ja vobec nie som hladna, to len moj mozog. a neviem ako sa mam premoct a nejest vecer:((

diannka11

oki, tak ja si dam, ale iba kusok:)) a den?? v pohodke? viete v com je moj problem?? ja by som aj v pohode vsetko, doobeda si dam ranajky desiatu obed olovrant s mierou ale ked mne vecer tak "prepne" a moj mozog si zmysli ze som malo jedla a musim sa najest. ale ja vobec nie som hladna, to len moj mozog. a neviem ako sa mam premoct a nejest vecer:((

diannka11

oki, tak ja si dam, ale iba kusok:)) a den?? v pohodke? viete v com je moj problem?? ja by som aj v pohode vsetko, doobeda si dam ranajky desiatu obed olovrant s mierou ale ked mne vecer tak "prepne" a moj mozog si zmysli ze som malo jedla a musim sa najest. ale ja vobec nie som hladna, to len moj mozog. a neviem ako sa mam premoct a nejest vecer:((

zuzanely

ČAwte baby :) ja som dnes v poho, ale necvičila som, bo nebol čas. Ale papanie pohoda! A pravda! Ak máš na niečo chuť, kludne si daj, ale s mierou :)

coleet

dianka : dakujem, tie cviky zvyknem aj ja, ja si myslim ze ked mas na nieco chut tak si kludne daj bo ak sa s tym budes takto nadalej trapit tak pride cas ked uz naozaj nebudes vediet odolat a pak sa do slova PREZERES , preto ked dostanem chut napriklad na sladke tak si dam kusok, alebo ked je uz vela hodin tak si dam susene ovocie...
inak aky ste mali den? ja som predchvilkou prisla domov bola som sa korculovat, tet si este trocha zacvicim doma...a na veceru si dam ovocny salat bez slahacky :)

diannka11

cauky coleet. tak na zadok ja cvicim take, ze ssa dam na stvornozky a tak dviham nohu, najprv kratke knity 20x a potom dlh a potom opat kratke. potom do boku, ale cely cas len s jednou nohou a potom vymenis. ja robim 3serie. a fest citim zadok:)) dost to boli:(((

coleet

no dianka ja neviem, kedze ja vajicka absolutne nemusim, ale myslim si ze je to ok, ja som mala dnes tresku s 2 sucharmi, ja by som potrebovala radu ake cviky by som mala pouzivat ked chcem schudnut zo stehien a zo zadku???hmm?