nelubi ma

Príspevok v téme: nelubi ma
najsmutnejsialenka

lubim jedneho chlapca a on ma ani nepozna nevie ze existujem teraz je v amerike a pride v juny a ja sa do vtedy chcem uplne zmenit chcem opekniet setrim si peniaze na kozmeticku kadernicku a oblecenie a drzim dietu.prosim poradte mi ci som vobec normalna a ci mam niejaku sancu podla vas na neho zaposobit????a co by som mala este urobit aby som bola pekna prosim vas vsetkych opomoc

moniqa87

tak si to overuj... teraz sa staraj o seba aby si ziarila stastim a pozitivnou energiou a potom sama uvidis a daj mi vediet (-:

najsmutnejsialenka

ja viem ani to by som nechcela aby sa stalo lebo by bol rok premrhany a potom som dala inemu kopacky zbytocne

moniqa87

a teraz neries co keby... lebo to zatial vobec nepotrebujes, az by nastala ituacia ktoru treba riesit, potom budes mat dost sa nou zatazovat...

moniqa87

hej a est nieco, ak chces byt pekna tak musi z teba ziarit stastie... netrap sa nicim, lebo ludia ktori ziaria stastim su doslova magnetom na spolocnost....
don´t worry, be happy...

najsmutnejsialenka

ale vzdyy je taka moznost ale a ja ineho nechcem pretoze toho lubim a keby to tak nebolo necakala by som rok iba na nehoo

moniqa87

viem a preto ti hovorim spoznaj ho... lebo az potom budes naozaj vediet aky je a ci ti on za to stoji...
nie je vsetko zlato co sa blysti a toto sa nehovori len tak nadarmo, tak spoznavaj a spoznavaj, vzdy je nadej a nadej zomiera posledna aj keby nejaku mal... ved to neznamena ze s nou zostane hned do konca zivota, oki? tak hlavu hore...