vypomstilo sa mi to....

Príspevok v téme: vypomstilo sa mi to....
hriešna

Vyspala som sa s jednym chlapom a praskol mi kondom.... myslim, že som bola v polke cyklu, tak som išla na pohotovosť a dali mi tabletku po. ja som potom dostala menzes regolarne v deň kedy som mala. Milovala som sa s mojim priateľom po týždni po menštruacii a nedaval si pozor. Dúfam, že som neotehotnela.... poriadne som si zavarila, všetko sa mi to spočitalo hneď:( Tabletka ,,Potom,, by mohla narušiť plod, a ma nejake negativne učinky , ak otehotniem v kratkom čase??? Prosim nepište mi ak ma chcete posudzovať, nepoznate ma.

mademoiselle

Ak si dostala menzes ako si mala riadne dostat, tak by si tehotna byt nemala a aj keby si bola, tak tabletka "po" nema teratogenne ucinky, co znamena, ze neposkodzuje plod. Ak si mala menzes normalny, ako byva vzdy, tak je to ok. Druha vec je, ze si priate nedal pozor, to uz je ina vec a mozes byt tehhotna. TAkze predpokladam, ze ak by si aj bola tehotna, tak dieta bude priatelovo a nie toho chlapa. Aj ked nechces aby ta ludia sudili, ja to nerobim, ale neodpustim si poznamku, ze dufam, ze si s a z tohto poucila. POdla mna najhorsie co by s ati mohlo stat je, ze by si zostala tehotna,a le nie je na tom najhorsie to, ze by si tehotna bola, ale horsie, ze by si pochybovala kto je otec. No davaj si rozhodne väcsi pozor.