Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prosba pre RNG

RNG

hovoris teta, tj hydrocephalus nebol vrodeny(to by mala od mala) ale ziskany nejakou infekciou.(napuchnutie, blokada odvodu).
Keby ta infekcia(hovorime hlavne o virusoch) bola este stale v tele(herpes, hpv, EBV sposobuju rozne napuchnutia vselikde v tele), odporucil by som jej brat silne antiviralne, ako chaparal,2x1 gram spolu so slabsimi, (aloe, selen, vitamin C, koloidna strieborna voda)a samozrejme protizapalove, ako quercitin(2x500 mg) bromelain(2x600 gdu)dumbier(1 gram cerstveho korena)GLA z pupalkoveho oleja, 3x1 gram.
Vsetko, co som odporucil su len potravinove doplnky, takze to stoji za pokus-neriskujes nic, len peniaze.
.....
Inac operacia je velmi nebezpecna, casto len dobra na 2-3 roky a jedna sa o instalovanie ventilov na odtok cerebralnej tekutiny.
Na to by som sa odhodlal, az ked vsetko ine zlyha

terez

RNG prosím o radu .. Moja teta má hydrocephalus .. Doktori premýšlajú nad operáciou ..Chcela som sa spýtať na tvoj názor a pomoc .. Dakujem

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.