zniceny vztah

Príspevok v téme: zniceny vztah
toby

po rokoch sa nam rozpadol vztah, partnerovou neverou. teraz chce odo mna urcit pravidla navratu - podla nich sa rozhodne. stale ma strach a pocit hanby z toho, ze to vobec dopustil. na druhej strane, je ako schyzofrenik, lebo raz chce ju a raz mna. neviem, co dalej a ci mu vobec uz budem doverovat. ma niekto podobnu skusenost? prosim poradte

kikulka

ja som zažila to isté,priteľovi som odpustila,ale to,čo som vyviedla tej krave,s ktorou ma podjebal,by som ja nechcela zažiť....no čo,nemá liezť to cudzej kapusty,aj tak nakoniec zostal pri mne

miminka

"NA VINE ZENY " som myslela ,ako nie teba ,ako manzelku ,ale zeny ktore zvedu zenateho muža ,aby si rozumela .... :)

miminka

mila toby . presne to iste som zazila ja ,chodila som ako bez duse ,ked som sa dozvedela aka je pravda .nevedel co dalej ,zit s nou nechcel ,lebo si to nevedel predstavit .poprosil ma o odpustenie.ja som to aj ked horko tazko prehltla ,nikdy nato nezabudnem ,ale stalo zato odpustit mu! len chcem povedat ,ze vacsinou su na vine zeny .popremyslaj,skus,na roky stravene s nim lahko nezabudnes ,aj ked bolo ako bolo .a ak ti to zopakuje ,a nebudes vediet co dalej ,podved aj ty jeho .uvidis tak ti odpusti ako ty jemu ..tak vela stastia :)

sii

netrap sa a ked si myslis ze to moze vyjst skus ten rozhovor a taktiku za skusku nic nedas uvidis a potom daj vediet ako sa to vsetko vyvija. Ked nevyzera stastny to je + pre teba len s ho spytaj ci ta lubi alebo to len zvyk to taha naspat k tebe.

joli

no a mas to ak,ta miluje tak o tial odide,pretoze mu to bude neprijemne s nou nadalej byt,ale to mu nesmies ani len naznacit na to musi prist sam.

toby

sii, ta taktika moze byt fajn. inak po tom, ako sa zacal nas vztah rucat, nikdy som nebola za histerku, vzdy som sa snazila byt priatelkou a rozumne zmyslajucou zenou. je pravda, ze doma som bola neznesitelna, nepresiel den, aby som neplakala. kamosky sa uz o mna aj dost bali, chodila som ako telo bez duse. pred nim som vsak hrala hrdinku, aby si uvedomil o co prisiel a ze aka som skvela. mozno to bolo aj takticke, kedze so mnou stale komunikuje. a este jedna otazka: ked je clovek zamilovany, vyzera stastny a spokojny, vsak? on taky vobec nevyzera, vyzera utrapeny a zniceny. myslim tym, ze zalubeny do tej kolegyne. inak pracuje v jednej kancelarii, kde je asi 10 ludi. ta kolegyna je tam uz dlho, mozno 2 roky, rozpraval mi obcas o nej, ze ma k nemu poznamky, vtedy sme sa na tom zabavali. vyzera, ze sa nevzdala a bola neodlomna. nehadzem vinu samozrejme len na nu, ale myslim, ze je tam jej velky podiel.

sii

ale toby ho urcite dobre pozna sak s nim bola 9 rokov tak ho musi poznat. Len sa musi tvarit prirodzene.
My zeny to vieme dobre zahrat :))) hehehehe