Matersky prispevok-3rocna almuzna

sud

tak,trochu som sa pobavila,ale aj zarmutila.Vidim,ze mariaa odskakala si tu vsetko,branila mlade rodiny a nakoniec sa do nej pustili,ako keby ona chcela tu matersku.Aspon vidno aky ludia ziju na SK.a ked taky ludia vychovavaju deti,tak sa necudujme,ze ten stat takto vyzera,nedopraju nikomu nic.A potom este pisu,ze niekto je zavistlivi,neviem,co tym osocovanim chceli dokazat,ivka mas pravdu su to HOVADA...ktory by nepomohli a nedozicili nikomu nic,len sebe samemu a potom tu idu urazat ludi,ktorych vobec nepoznaju,FUJ HANBA VAM.Mlade rodiny si zasluzia pomoc,je to aj pre dobro nasho statu.

ele

Jasne ze by to bolo lepsie, taka moznost vsak neexistuje, preto sa treba prisposobit tunajsim podmienkam. Ja chvalabohu nie som odkazana na davky od statu a to len preto ze manzel vyborne zaraba a ja mam od rodicov viac nez dost a tiez nemam na zahodenie plat, ini ludia vsak taketo stastie nemaju. Vazne chcem len pomoct, ja sa nechcem pustat do burlivej debaty..

jasnovidka

ele a keby materska neexistovala vobec? Keby to bolo ako u nas, ze ti, co vlastnia dom dostanu danove ulavy, ked maju deti, ale nie prachy na ruku? Podla mna to je lepsie, lebo aspon takto tie peniaze niekam idu a nikto ich nezneuzije. Ked clovek dostane peniaze na ruku, moze kupit za to barsco...

ivkaxxxx

hehehe si chlap a len chlap moze take nieco napisat.mna mama doslova donutila ist pytat pridavok 500 kc ku rodicovskej.hoci ho ani nepotrebujem.idem do jedneho centra odniest oblecky na mimi pre maminku co sa ocitla v tiesni.a nove hracky.len chudak moze takej matke povedat nech nezobre.ty hovado bodaj by si zistil ake to je nemat co dat dohuby dietatu.vlastne ty budes nejaky chytrak mudry.tebe sa to nestane.NIKDY

ele

Ja mam aj s manzelom nasetrene viac nez dost, inak by sme si dieta nemohli dovolit, ak narazas na to:-) Preco si ale neprilepsit? Ja len chcem pomoct, ale vidim ze to nema zmysel.