Matersky prispevok-3rocna almuzna

svetlana6

keby sa niekomu chcelo, tak by sme sa mohli vratit spat k teme. ked uz sa tu spomina skvely kapitalizmus, a to, ako ti v zahranici nikto nic neda (to iba na Slovensku, kde sa vychovavaju lenivci), nespomina si niekto na reportaz (tusim na Markize v spravach?) o materskej v EU, kde sa spominalo, ze v inych krajinach EU sa materska pobera myslim iba rok, ale zato v plnej vyske dovtedajsieho platu? a napr. vo Francuzsku, ked sa vam narodi dieta, tak vam bezplatne pridelia aj opatrovatelku, ktora vam pomoze s babom, ale aj s nakupom, vecerou a pod. hm, ti Francuzi, to su asi nejaki komunisti lenivi! :o) neviete o tom niekto nieco viac?

[zruseny12]

ivka...a este ked sa pridruzi k tomu choroba matky,alebo dietata...dalsie vydavky...presne...
MLADE RODINY TO MAJU VELMI TAZKE...

ivkaxxxx

jej, tiez chcem opatrovatelku...nam nikto nepomaha, nas je total aktiv baby..a to je zahul...ine staty su vyspelejsie a nenechaju si diktovat romami co ma byt tak a onak, len preto, ze vykrikuju rasisti!rasisti!

ivkaxxxx

materska na sk-moze sa stat, ze matka nemoze kojit, a to nahradne mlieko to teda stoji peniaze....materska je almuzna.nestaci.tie peniaze su pre dieta aj pre matku.no nepoznam nikoho kto by vyzil z takych penazi, keby kupoval len jedlo.a kde su pleny, kozmetika, oblecenie, najom, hracky...ano hracky.aj to je potrebne...tato tema je o materskej.vetsina ludi ma potrebu sexu.a to stava, ze je z toho dieta.to je snad normalne.je trapne ked niekto povie nerod ked na to nemas.no ked je niekto na tom az tak spatne nemal by rodit....ale viete co?to je len tej osoby rozhodnutie ci mat alebo nemat dieta.nikoho ineho z vas!!!

svetlana6

keby sa niekomu chcelo, tak by sme sa mohli vratit spat k teme. ked uz sa tu spomina skvely kapitalizmus, a to, ako ti v zahranici nikto nic neda (to iba na Slovensku, kde sa vychovavaju lenivci), nespomina si niekto na reportaz (tusim na Markize v spravach?) o materskej v EU, kde sa spominalo, ze v inych krajinach EU sa materska pobera myslim iba rok, ale zato v plnej vyske dovtedajsieho platu? a napr. vo Francuzsku, ked sa vam narodi dieta, tak vam bezplatne pridelia aj opatrovatelku, ktora vam pomoze s babom, ale aj s nakupom, vecerou a pod. hm, ti Francuzi, to su asi nejaki komunisti lenivi! :o) neviete o tom niekto nieco viac?

den

Vecernica ohladom nizkej materskej, ak sa ti bude chciet preklikat niekde na zaciatok, tam sa rozoberalo..a aj tak sa nic nevyriesilo:D

vecernica

dobre som sa pobavila na vasich dotahovackach.bohuzial som sa nic o materskej nedocitala.Inak ma bavi ako kazdy je tu bohaty.mudry a krasny a podnikatel...