Oreganovy olej

karmina

RNG, veľmi prosím o radu.... nemôžem sa zbaviť kandidozy, každý mesiac svrbivý výtok a vaginálne čípky... už som zúfalec, skúsila som už všetko možné... kúpila som si z finclubi fin candimis, vybrala som už asi polovicu, všetko sa zdalo byť asi 3 týždne ok a dnes smola, je to tu zas.... kúpila som si zlý olej, alebo kde nastala chyba? je nutné pri tom držťa aj nejakú diétu? alebo si mám kúpiť tie kapsule, o ktorých tu píšeš? skúsila som wobenzym, čínsku medicínu, nejem chleba ani nič kvasené, ani plesnivé syry... a je to tu stále...kedysi som dokonca medzi menštruačnými cyklami stihla mať kandidozu aj dva razy, už fakt neviem, čo s tým...tá moja je asi nejaká zmutovaná, odolná voči všetkému :(((( prosím, pomoc...

RNG

Now ma pomerne dobru kvalitu ale zasadne nekupujem to, co nie je oznacene obsahom ucinnej latky. To je "kocka v mechu"
Naviac vacsie mnozstva napr na potlacenie casndidy a plesni sa nedaju v tejto paslivej forme brat. Ked odporucam 3x100 mg plus carvacrolu, tak to zodpoveda aj pri cistom oreganovom oleji, neriedenom olivovym,zhruba 3x 4 az 6 kvapiek denne.
Tekuta forma je lepsia len na zapal hrdla a mandli, kde forma, co sa rozpusti az v crevach sa na mandle nedostane v plnej koncentracii.
Takze pozri na produkt NOW pod oregano oil, capsules.

boba 77

RNG čo hovoríš na oreganovy olej od Now foods 1fl oz (30ml), 100% pure and natural (iher.com). Pýtam sa to hlavne kôli tomu že nepíšu koľko percent carvacolu obsahuje. A ko mám pri tomto oleji dávkovať?
(mám ho už objedaný)

RNG

Nuz to je drahy a slaby olej
www.holistichealthshoppe.com
lebo podla popisu obsahuje 1q cast oleja(75% carvacrolu) zmiesaneho z tromi castami olivoveho oleja, tj v 10 ml, co je obsah ich flasky je 2.5 ml= priblizne 1500 mg carvacrolu dokopy vo flasticke.
Proti tomu entericke kapsule firmy NOW obsahuju sice len 55% oreganovy olej, ale v kazdej kapsuli je 100 mg carvacrolu a teda v v 90 kapsuliach je 9 gramov carvacrolu, a to za menej penazi.
Ludia pocitajte!

regania

mam oil of oregano. Joy of the mountains, 75-85%carvacrol.
su to ale kvapky...prosim o vyjadrenie ci je dobry ...dik