Pohyby plodu v tehotenstve

Príspevok v téme: Pohyby plodu v tehotenstve
trubka

prosim poradte mi niekto...som v 19 tt. a ešte stale necitim pohyby babatka.podla doktora je vsetko v najlepsom poriadku.ked som bola naposledy na ultrazvuku babatko sa hybalo ako dive, taky maly mrvic. kazde rano ked vstanem sa skumam ci to je uz ono. mam pocit ze citim take kopanie ale nie som si ista ci to je ono. nechcem si namyslat a potom to bude pohyb criev. kedy ste pohyby pocitili vy???toto je moje prve tehotenstvo. a este by ma zaujimala taka mozno smiesna vec.kedy vam zacalo rast brusko?ja som v piatom mesiaci a moje brucho vyzera skor ako sadlo na bruchu. moja kamoska v tomto tyzdni uz mala riadne bengoro:), ja viem ze u kazdej zeny je to individualne, ale citim sa strasne tehotna a chcela by som aby to vsetci videli...vopred dakujem ta odpovede...vela stastia vsetkym tehulkam a aj narodenym babatkam:)

meggy10

mladucka aj mne sa tak hybal ako besny posledny mesiac som uz ani poriadne nespala este aj teplo bolo narodil sa nam v 37tt v auguste a teraz ma 5m. do porodnice som prisla s bolestami a mala som epiduralku hned zabrala cize cakanie na porod bol super same telefonaty a porod bol tiez super normalne som sa rozpravala nic nebolelo iba take tlaky som citila kedy mam tlacit ani nadstrih nebolel ani sitie, daj si aj ty a uvidis ze je to super vec, aj teraz by som isla rodit, a tak som sa bala:D

mladucka :-)

hovoria ze ktore zeny sa toho boja maju lachky porod tak len aby to fakt tak bolo hehe :-Dno ja este neviem na isto co to bude ale ze vraj to teraz vyzera na dievcatko aj ja sa tesim na to male aj ked mi nieco hovori ze to bude chlapec asi za to ze radsej by som chcela chlapceka :-) ale to je jedno co to bude ..ja mam 18r ja viem ze mladucka som ale nevadi zvladnem to :-)a ty mas kolko?

natalia9

hehe, no viem si predstaviť ten krik :-)) ja by som chcela epidurálku, ale ved ešte uvidím. strašne sa toho bojím ale verím, že to stojí zato vydržať to :-)) na malého sa veeelmi teším.... a ty vieš už čo budeš mať?? aj ja ti prajem aj bábu nech ste zdraví....to je hlavné, a kolko máš rokov???

mladucka :-)

ahoj natalia9 no tak to hej juj a to boli??moja svagrina teraz porodila a jak som ju pocula kricat za dverami az som mala horucky ze ja rodit nechcem nech to potom zo mna vyberu jak chcu... ale ked mi hovorila ze jaky to bol pocit ked jej babatko ukazali tak ze je to krasny pocit a ze sa to oplati tu bolest vydrzat . a ze sa nemam bat tak ti drzim prsteky aby bolo vsetko dobre :-)a hlavne babatko zdravucke

natalia9

ahoj mladucka, aj ja som tehotná, no ja som už v 35.týždni a tiež sa malý hýbe väčšinou večer ked idem spinkať..... niekedy to váážne prehána :-)) a dostanem taký kopanec až to bolí. aj ja sa pôrodu veeeelmi bojím :-(

mladucka :-)

meggy10 tak to som rada ale to aj cez den az si hovorim ze teraz jak bundosi co bude este ked budem pred porodom :-)a tebe sa uz maly/a uz narodil/a?joj ja sa porodu velmi bojim

meggy10

mladucka to je v pohode babo by si mala citit pravidelne v rovnakych intrevaloch vtedy to je ok horsie by bolo keby si necitila, aj mne vecer vystrajal najviac.

mladucka :-)

ahojte ja som prvorodicka a som v 22tt. a vzdy ked idem vecer spat babatko sa mi hybe velmi silno casto a dlho az sa bojim ze to nieje v poriadku alebo sa zlaknem ze sa z nim nieco deje... aj vam sa take stavalo??

bublik

kari6, mam kamosku ktora tiez mala dlho menzes, este niekolko mesiacov po otehotneni a dlho ani netusila ze je tehotna, ani pohyby si nevsimla, teda vobec ju nenapadlo ze by to mohli byt pohyby, kedze mala menzes a myslela si ze tehotna byt nemoze... chod lekarovi, to mas najistejsie