Prosiiiim poradte!!!!!!!

Príspevok v téme: Prosiiiim poradte!!!!!!!
hhaalloo

Chcela by som sa opytat... mala som sex prvy krat.... Mala som ho s kondomom a moj priatel sa ani neurobil....Je nejaka sanca ze mozem byt tehotnaa??? kramy mi nemeskaju ale strasne stresujem ....väcsina hovori ze to kazdy po prvy krat takto stresuje... tak prosim mi napiste co si myslite o tom vy...diky moooc..:)

haaalloo

dakujeeem mooc hefe.... myslim si ze mas dobre myslienky... uvidime... ano stresom sa krmy len posuvaju .... tak sa snazim nestresovat..diky moooc vsetkyym... za vsetky rady noo... uvidime ale dufam ze mne kramy dojdu ..:))) piste ostatny svoje nazory....

moniqa87

mam ten isty nazor ako hefa... aj ja som mala mnoho nastudovaneho, brala som antikoncepciu a predsa aj ked som vedela, ze to by som musela byt jedna z miliona a este k tomu velky smoliar, tak som mala zo zaciatku pocity neistoty... mozno som sa nikde na fore nevypytovala, ale ten pocit tam bol a nemala som 15 rokov ale 18...

hefa

takze idem obhajova-nie,nie som zastancom skoreho sexu a osobne,ja som s tym pockala do 22 a nelutujem,a aj napriek tomu,ze som bola nie len informovana,ale aj zodpovedna-po svojom prvom milovani,som stresovala a to poriadne,kedze mi meskala menstruacia tyzden,napriek tomu,ze pri realistickom pohlade som vedela,ze sanca aby som bola tehotna bola nulova(mali sme kondom a priatal sa do mna neurobil),myslela som na vsetko mozne aj nemozne,co sa mohlo stat.Takze neodvazim sa sudit nikoho,ani dievcata,ktore tu hladaju pomoc,alebo aspon ukludnenie.Takze,aspon podla mojich rovnakych skusenosti,ako ste mali vy,nemali by ste byt tehotne,tak sa skuste ukludnit,aby ste si tym stresom neodsuvali svoje dni este na pozdejsie a ked sa rozhodnete robit si tehotensky test(co je myslim vo vasom pripade zbytocne),tak si ho robte najskor po dvoch tyzdnoch,skor by vysledok nemusel byt spolahlivy-pekny den :)

hhaalloo

pre lolita22... diky moooc... ukludnila si maaa... tak dufam ze mendzes dojde nooo... kazdy mi vysvetluje ze nemozem byt ale... ja si stale hucim svoje noo... tak ja pockam na tie kramy .... dufam ze dojdu co najskor... :)))) diky...

lolita22

nemozes byt tehotna lebo sa ani nevystriekal a mali ste kondom, ktorý vam nepraskol - ako vravis takze ziadne obavy a nestresuj menzes ti dojde.

jajajalala

hmmm.... janka diky ...dufam ze kramy nebudu meskat... a nestresujem lebo mi budu meskat este viac noo... ale dakujem za vseetky rady... piste aj ostatny co si o tom myslite.. dakujem moooc.... trosku ste ma uz ukludnili... noo..:))) uvidimee ako to dopadne....

janka

Babenky:
ak ste pri styku použili ochranu a kondóm nepraskol, tak tehotné nemôžete byť.
Obzvlášť keď sa priateľ ani ,,neurobil,,. Tak kľud, nestresujte.
Ozaj, menštruácia môže kľudne meškať aj kvôli prvému styku.
Lepšia ochrana je určite antikoncepcia, tak ak môžete, dajte si ju predpísať.

vuta

no ja je tam o polovicu nižšia šanca otehotnenia ale najspolahlivejšie je nerobiť to hihi nestresuj sa zbytočne aj tak s tým už nič nenarobíš