Prosiiiim poradte!!!!!!!

Príspevok v téme: Prosiiiim poradte!!!!!!!
hhaalloo

Chcela by som sa opytat... mala som sex prvy krat.... Mala som ho s kondomom a moj priatel sa ani neurobil....Je nejaka sanca ze mozem byt tehotnaa??? kramy mi nemeskaju ale strasne stresujem ....väcsina hovori ze to kazdy po prvy krat takto stresuje... tak prosim mi napiste co si myslite o tom vy...diky moooc..:)

jjjjjjjhhhhhh

hmmm... tak ja si myslim ze su tu aj taky co nemaju vela rokov... a chcu poradit noo... stava sa kazdemu..namiesto toho aby ste poradili tak to pisete blbosti..oni sa vas pytaju na radu a nie na to co im pisete radsej im poradte...och nechapem... toto forum je o tom aby sme si pomahali a nie o tom ze vy tu pisete blbostii..pre pana... ak im nechces poradit radsej nepis nic...diky....

no ja lucia

podla vasich prispevkov usudzujem, ze ste vekova kategoria priblizne 15rocnych, ktoré len doplnili štatistiku skoro sexujucich mladych ludi. mali by ste najskor dozriet- hlavne citovo aj rozumovo, az potom sa venovat sexu. a na zaver otazka: co by ste teraz robili, keby ste otehotneli? chcelo by to od vas zodpovedost za svoj zivot!

mulicaaaaa

ja mam rovnaky problem ako hhaalloo.... chcela by som sa opytat ci sa da otehotniet ak sme ali gumy a neurobil sa vo mne... hmm??? prosim o rady..diky vopred....

anonymus

nie,nie si tehotna,na co sexujes ked nevies ako na to a teraz tu stresujes,aj tak my do teba nevidimeeeeeeeeee,urob si test a budes vediet.a na buduce viac rozumu ako citu