Bodky na penise i na predkozke

Príspevok v téme: Bodky na penise i na predkozke
boko

mam 14 rokov zachvilu budem mat 15 caka ma preventivna prehliadka v 14 sa mi objavili na penise i na predkozke bodky su len trochu svetlejsie nedaju sa vytlacit su uplne male nic ma neboli nesvrbi bojim sa ist za urologom lebo sa bojim obriezky a mam strach ze ak tam nepojdem doktorka to na preventivnej zisti a napise ze niesom zdravi a mna nezoberu na skolu

romo62

čAUTE NO JA MAM S TIM TIEš PROBLEM MAM 16 Uš TO MAM ASI 1 ROK MAL SOM Uš SEX ALE ZAKRIL SOM TO KONDOMOM ALE BOJIM SA KED TO FRAJERKA UVIDI čI SA JEJ TO NEBUDE HNUSIT PLS PORADTE MAM TO OD "VAJEC":d Aš DO POLKY PENISU A NWM šI SA TO NEZVEčUJE:(

smoliar

Ahojte ja by som vám vedel pomôcť, mal som takýto problém a už našťastie zmizol ak by ste chceli tak mi napíšte na emailovú adresu smoliar1987@centrum.sk

smoliar

Ahojte ja by som vám vedel pomôcť, mal som takýto problém a už našťastie zmizol ak by ste chceli tak mi napíšte na emailovú adresu smoliar1987@centrum.sk

stewula

chlapci no mne sa zda ze ste tu povacsine mladsi ako 20.a myslim si,ze prehanate.ja si myslim ze sa nemate coho bat moj frajer ma tiez take bodky na penise a skumali sme to ale nic to nieje,neboli,nesvrbi a ani nic podobne.postyroch rokoch sa to nezmenilo.asi to bude to zjazvenie ci co tu pisal uz stixx.a kazdej normalnej babe by to nemalo vadit ziadne strachy ak jej to vysvetlite.a aj tak si to nevsimne ak ho nebude poriadne skumat lebo to tak nevidiet a myslim ze bude mat dolezitejsiu pracu:D

nano

Caute. Ja to mam uz asi 10 rokov. Najviac ma to stvalo ked som bol v puberte, viem vas pochopit, ale stve ma to do dnes. Ja som s tym vsak bol u koznej aj u urologa. Vtedy mavli rukou, ze to nic nie je a nic na to nieje. O par rokov som bol zas u koznej, tiez to nechcela riesit... ze mam si ist na ustav lekarskej kozmetiky, ze ozaj len tym laserom. Stve ma to furt, nemizne to. Bol som tu kuknut, ci uz na to daco ine nieje, ale vidim, ze pojdem risknut ten laser...

stixx

takze ak su tie "bodky" velkosti spendlikovej hlavicky bielej farby a nedaju sa vytlacit, jedna sa o spominany Hirsuties papillaris penis, teda tzv. "jezatost penisu". nie je to ziadna choroba, je to iba nieco ako chybicka krasy... neda sa to nijako liecit, jedine odstranit laserom - co je vsak dost neprijemna zalezitost... v literature sa uvadza ze postupom veku by mali tie "vyrazky" zmiznut, takze nie je sa coho obavat

qwerty

mam 19 rokov a aj ja som to tam mal ale uz mi to pomalicky mizne nic to nieje cim budete starsi tym toho bude ubudat.