Bodky na penise i na predkozke

Príspevok v téme: Bodky na penise i na predkozke
boko

mam 14 rokov zachvilu budem mat 15 caka ma preventivna prehliadka v 14 sa mi objavili na penise i na predkozke bodky su len trochu svetlejsie nedaju sa vytlacit su uplne male nic ma neboli nesvrbi bojim sa ist za urologom lebo sa bojim obriezky a mam strach ze ak tam nepojdem doktorka to na preventivnej zisti a napise ze niesom zdravi a mna nezoberu na skolu

grafik-adobe

Ahojte chlapci bradavice ako take čo sa vytvaraju pri viruse HPV sa volaju genitalne bradavice a tie chlpky nemaju vobec. a liečenie takychto bradavic trva pri neskorom zisteni a naslednom liečeni dosť dlho takže chodte stym čim skor k Urologovy on vam poradi čo a ako obriezka vas hned nečaka

spendlik

Ja mam tiez tie bodky ale uz sa mi aj zacinaju tvorit na perach, take podobne ako na zaludi.Este som nemal sex. Je to normalne ?

rainbow

Ahojte tak ja mma podobny problem s tym bodkami na okraji zaluda a nemam ich tam najmenej... chcem sa opytat ci sa to neda odstranit nejakou mastickou alebo liekmii... koli tomu sa bojim oralneho sexu... bol by to trapas a neprijemne pre babu... fakt pls radu ci sa to da nejako odstraniit ak ano tak mi pisnite na mail baracuda22@azet.sk dakujem

siniq

Mne sa tieˇž urobili malé vyrážky ,som myslel že to su Bradavice najprv ale tie bymali Chlpky a to ja nemam a mam ich na Okraji Zaluda a na opacnej strane predkozky hnedpod zaludom na druhej starne ked sa na penis pozeram.Takze to nie je dajaka Choroba je to len taka cudan Prirodzena vec?