Stale hladke intim .partie

Príspevok v téme: Stale hladke intim .partie
sisa23569

ahojte...kedze som v tomto uplna zaciatocnicka tak ma opravte ak napisem nejaku blbost a nehnevajte sa....takze oholila som si intimne partie uplne dohladka ( holila som aj proti chlpkom a viem ze riskujem zarastanie chlpkov) a o 2 dni ked mi chlpky trosku dorastli sa mi robilo neprijemne strnisko ktore som skusala oholit ale bezvysledne.... tie chlpky tam stale boli a ked som to skusala holit proti rastu tak mi to miesto trochu scervenalo a zacala tiect krv....ako oholit intimne partie po 2 dnoch aby aj boli oholene? da sa to vobec?.... a este jedna mozno hlupa otazka nevyraba weet nejake pasiky na depilaciu aj na intim. partie?co pouziavte vy pred a po holeni?

kikus98

ahojte aj ja si holim imtimne partie no ale mam problem zacali mi zarastat chlpky a po case sa snich urobili vyrastky vie mi niekto poradit ako sa toho zbavit bez toho aby som musel ist k lekarovi dakujem

misrule

ahojte ako to tu čítam tak som zistila že ste poradili ako holit velke pysky ale co miesta okolo pošvy aj tam su chlpky a tie si pinzetou vytrhavať radšej nebudem....poradťe dakujem

emme.violet

skus si ich tak po 2 dnoch od oholenia vytrhat s pinzetou je to ovela lepsie a vydrzi to 3-4 tyzdne nic nezarasta a vyrastu potom o cosi tensie, najprv pouzi tonikum mozes aj lad ked ta to bude velmi boliet ale staci len to miesto kde to budes vytrhavat prave stisnut a potiahnut a potom zasa vycisti tonikom, najprv to bude trocha boliet ale potom to uz bude dobre! a ak nie tak fakt skus ten lad

martus

samozrejme si ho nedavam okolo citlivych miest a sliznic, ale hore na podbrusko aby mi tam nezarastali chlpky a lahsie sa mi potom holili...ved tam je pokozka rovnaka ako vsade inde,

matrus

ja to mam tiez tak, mozem sa holit az na 3 den,inak mam citlivu pokozku,ale kup si krem od weetu po holeni proti zarastaniu chlpkov a on tak zmakci pokozku a aj chlpky nie su take pichlave na dotyk...