bojim sa...

Príspevok v téme: bojim sa...
krejzygrl

prave som sa pohadala s priatelom , prste mi lezie na nervy ze ma kontroluje ako male decko ked idem von s kamaratkami , pritom iba na caj. stale mi vola ci som s tymi istymi kamoskami a ked pocuje nejake hlasy naokolo tak sa pyta ze kto to je .. to je podla mna uz chore a ospravedlnuje to tym ze s ao mna boji.. aj ja sa o neho bojim ale toto co robi on je podla mna prehnane som mu povedala dnes ze nech mi zavola ked pojdem domov a on ako natruc mi volal aj predtym tak som mu to uz nedihala a teraz je urazeny , som mu to povedala ze ked sa venujem kamaratkam tak sa venujem kamaratkam a nechcem katdych 5min volat. teraz mi pisal ze ho uz nebavi taky zivot ze chce ist za ocom /zomrel mu:(/ teraz sa mi neozyva.. co si mam akoze mysliet? fest im hra takymi recami na city..

adusik

No ja ako tvrdohlava zenska by som sa mu neozvala a nechala by som ho topit sa v tom. Ale na druhej strane by nebolo odveci mu ani zavolat, zbuzerovat ho, ze ako sa k tebe sprava, ze si nieco urobis....skus to otocit naopak, ako zareaguje...

adusik

S tym nic nenarobis....su lusia, ktorych to casom prejde,najlepsia obrana je utok. A viem o com hovorim, pretoze som sama s takym chalanom bola...a stale s nim aj som...ale uz tomedzi nami vyzera uplne inak, samozrejme sme spolu aj 8 rokov, takze aj ta jeho miera ziarlivosti postupne zoslabla. Ja som mu dala na vyber, ze bud ja ako slobodna bytost s nim, alebo mi je jedno co robi a s vydieracskymi vecami nech ma nekontaktuje, ze ma to nezaujima. A pomohlo..uz mam pat rokov klud...:)
Ktovie dokedy...:)

krejzygrl

pana ale ja sa bojim ze si neco urobil :( je to strany pocit fakt citove vydieranie uplne mi hra na city.. toto neni rozum dospeleho cloveka.uz velakrat sme mali taketo hadky.

aduliena

Verím, že je ťažké sa rozísť. Ale takto sa budete trápiť obaja.
A naozaj sa mu neozývaj, nech sa spamätá a nech sa ozve prvý. A potom sa o tom porozprávajte ako dvaja rozumní dospelí ľudia.

krejzygrl

:( on je dost ziarlivy ja to nemam rada .aj ja sa o neho bojim ale ja jen chcem aby mi prezvonil ked pride z roboty alebo alebo z vonku aby som vedela ze je doma setko je okay ale nemam mu ptrebu volat ze s kym je , ci je stale s tym istym kamaratom , ve dto ponizujuce.. mna to dost ponizuje ked mu pred kamaratkami musim vysvetlovat ze ano som s tymi istymi stale a tie hlasy okolo - ved jen niekto presiel popri nas co sa za to mozem? :((( chodim s nim 2,5 roka je tazke sa rozist