bojim sa...

Príspevok v téme: bojim sa...
krejzygrl

prave som sa pohadala s priatelom , prste mi lezie na nervy ze ma kontroluje ako male decko ked idem von s kamaratkami , pritom iba na caj. stale mi vola ci som s tymi istymi kamoskami a ked pocuje nejake hlasy naokolo tak sa pyta ze kto to je .. to je podla mna uz chore a ospravedlnuje to tym ze s ao mna boji.. aj ja sa o neho bojim ale toto co robi on je podla mna prehnane som mu povedala dnes ze nech mi zavola ked pojdem domov a on ako natruc mi volal aj predtym tak som mu to uz nedihala a teraz je urazeny , som mu to povedala ze ked sa venujem kamaratkam tak sa venujem kamaratkam a nechcem katdych 5min volat. teraz mi pisal ze ho uz nebavi taky zivot ze chce ist za ocom /zomrel mu:(/ teraz sa mi neozyva.. co si mam akoze mysliet? fest im hra takymi recami na city..

lucky boy

citove vidieranie aj ja som si tym presiel, ale uz to zachadzalo naozaj do extremov, zvaz ci ma ten vztah pre teba cenu, ak to robi teraz predstav si co sa bude diat ked budete mat deti, to ked pojdes von tak ti napise ze ide na onen svet aj s detmi ???? pouvazuj a skus si troska predstavit buducnost.

mayka

ahoj, myslím si, že by si s ním mala skončiť. A to radikálne, žiadne možno raz. Je to choré a lepšie to nikdy nebude. A čo bude o rok , dva keď teraz robí toto? On veľmi dobre vie čo robí a má ťa za obyčajnú ...(prepáč), ktorá mu na všetko naletí. Takých chlapov zopár poznám, a majú 20, 30 aj 50 rokov a ver mi mala by si počuť ich manželky. Dievča zlaté ty si sa predsa nenarodila preto aby si si zničila život, lebo on sa NENAPRAVÍ. pa
pa

aduliena

Tak mu to vysvetli, že ti to veľmi zle padne, keď ti také veci hovorí, že ho život nebaví. Vysvetli mu, že nemá dôvod na teba žiarliť (alebo má?), že ti nemusí vyvolávať každých 5 minút. Musíte sa o tom porozprávať, lebo citové vydieranie je to najhoršie,čo môže byť.

krejzygrl

ved to je citove vydieranie :( som z toho mimo.. neviem ci to myslel vazne alebo mu ide iba o to aby ja som bola ta co spravila chybu. furt mi pise ze ano ja som ko*** a ty neviniatko atd:( ale ja nevravim ze je k**** proste som mu povedala ze mi moze zavolat na to nevidim nic zle ale nie kazdu chvilu ! on to enchape..

aduliena

On ťa ide citovo vydierať, alebo čo? No neviem.... Koľko má tvoj priateľ rokov? V každom prípade to nie je dobré, že na teba tak žiarli, keď si s kamoškami. Určite sa s ním porozprávaj a riešte to!