Aké ženské meno sa zdá mužom najviac sexy

zuna813

...som sa dobre pobavila:-))brat-teda jeho manzelka:-)) cakaju chlapca,tak tiez riesim mena
mne sa paci Fantoczi a zenske Pina
inac Marta je fakt dost otrasne, hadam horsie ako Elena,Magda,Darina...
Monika a Veronika....tiez blee..lazy sa pohli... paci sa mi Laura, aj Sofia,ale poznam uz dost psov, ktore sa tiez volaju Sofia :-))

rinnoa

no ja som lucia moj priatel je Besar.mena ktore z mojej strany prichadzaju do uvahy v pripade potomstva pre dievca:Sara,Vanesa,Anna Maria...pre chlapca:Sanel,Patrik,Oliver,Besar

podvedená

už som to písala ale ešte raz:
VERONIKA je sviňa. Ukradla mi priateľa. Pri počutí toho mena by som vraždila. Nenávidím ju !!!!!!!!!!!!!
Nikdy to meno nedajte svojmu dieťaťu.
Prosíííímmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Verona ak toto čítaš, tak aby si vedela, ako trpím a ako ťa nenávidím.

Optimista_dozaista

to je take diskutabilne. poznam jednu holku, ktora sa vola Kristina, a to je zenska stvorena Satanom, lebo ma sexappealu na rozdavanie. Ale to meno nemusim, neviem preco. Sasa je pekna alternativa mena Alexandra, ktore tiez nemusim. Muzske mena, ktore maju daco do seba: Thom, Lukas, Viktor, Nick.

w6611

Milujem mená Nency, Samantha, Evelin, Eva, Lucia:)
Sexi mi pripadá Eva, Lucia, Nency,Klaudia
Mužské a sexii- Eduard(Edy), Jakub(Kubino, Kubiak, Jakubko)

A čo meno Frederika? Ja sa tak voláám:D Absolútne každý sa čuduje tomuto menu, že ho nikdy nepočul ale že vraj je krásne.(poznám len seba s týmto menom:D a ešte zoprá panovníkov(DE)) No neviem, mne sexi nepripadá možno že len tie skratky:P ale je to veľmi ORIGINÁLNE meno:)