Kamaratstvo medzi zenou a muzom

Príspevok v téme: Kamaratstvo medzi zenou a muzom
:)

Vyrastala som ako dieta starsich rodicov, s troma dospelymi bratmi. Cely zivot som uprednostnovala kamaratstva s chlapcami. Sem-tam som sa kamaratila aj s dievcatami, ale z mojej strany to nikdy nebolo dlhotrvajuce a tak kazde moje dievcenske kamaratstvo postupne zaniklo. Teraz mam 33 rokov a pomaly mi dochadza, ze tie moje chlapcenske kamaratstva rednu - kamarati sa zenia a je cim dalej, tym problematickejsie s niekym vyjst von na kavu (z ich strany). Upozornujem, ze so ziadnym z mojich kamaratov som nikdy nespala a to som vraj celkom pohladna zena. Mam rodinu - manzela a dieta. Manzel uz davno pochopil, ze som proste v tychto veciach ina ako ostatne zeny. Nema nic proti mojim kamaratom, so vsetkymi si velmi dobre rozumie. Najde sa tu viac takto "postihnutych" zien ako ja? Co si o tom myslite?

[zruseny12]

vies ,co ja som sa rozviedla uz velmi dlho, ale mna to prenasleduje dodnes,a mam aj nemam druha:((((....lebo mame krizu alebo vobec neviem na com som,ale aj ked som s nim zila aj tak sa mi stavali take veci,a pritom neviem preco sa mi to dialo,lebo ja druha milujem...neviem,ci si myslia ze by som ho podvadzala..alebo co?

meme

maria, počuj ale vieš čo je paradox? Že každý chceme to isté a aj tak sme rozdielny. No uvidíme mali by sme otvoriť neakú tému na porozvodový život kočky, alebo aj muža:-O

meme

maria: hej ale ver tomu, že by nás bolo hrozne vela možno každý druhý:-O, fakt je velmi vela rozvedených, ale to tu nebudeme riešiť, len nie je to výhra, ale na druhej strane je to šanca zmeniť život k lepšiemu:-O, niekto tu šancu nedostane takže budeme asi spokojne fungovať a chodit na kafco, no nie? A basta

[zruseny12]

mne to niekedy pripada,ze rozvedena nema ani pravo na zivot,normalny...ze by nam zakazali este aj neviem co?dokonca sa mi stalo,ze som zila z druhom a aj tak stale sa ma snazili z niekym a snazia spajat...je to nenormalne...niekedy sa smejem,ze keby nas rozvedenych mali upalovat tak mame po chlebe...

meme

bože to poznam presne tak isto. Mali sme stretavku a bol tam spoluziak s ktorym sme si veeelmi dobre rozumeli atak sme sa rozpravali . keby som vydatá nikomu to nepride, ale rozvedena tak to beru ze aha skusa a blazni ho

[zruseny12]

JASNE NECH SA KAZDY STARA SAM O SEBA...mne este aj take veci sa stavaju,ze len sa spytam na kamaratou ktorych som dlho nevidela a uz si myslia,ze o nich mam zaujem,je to ubohe...no ale ,co uz taky je zivot.

meme

maria: presne tak, aj ja ale vieš na druhej strane je to skusenie noveho života, trosku viacej slobody a starania sa aj o seba. A asi fakt je to závisťou, že ja môžem a oni nie. No a to fakt neriešim iné veci, len kávu ale vieš chod do mesta a to je jedno prejdem sa s niekym a smejem sa že je super nálada a už to ide so mnou. Tiež som sa separovala, ale prišla som na to, že kašlem ostatných oni su neni doma sami ako ja takže ta

[zruseny12]

no ja som mala velmi vela kamaratou,ale nestalo sa mi este aby po case si niekto dovolil viac,ked bud to zacalo hned na zaciatku alebo vobec.A presne ako pises clovek s tym nic nespravi,mne sa stavju aj take veci,ze ma vela oslovovalo chlapov aj na ulici v autobuse vo vlaku,a ked ma videli znami a ja som sa na chlapa LEN USMIALA HNED SI MYSLELI,ZE HO CHCEM DO POSTELE....je to ubohe skor si myslim, ze je to zavist, ale je to tak.Jeden cas som mala take obdobie,ze som sa bala ozvat k chlapovy a ani som sa na neho neusmiala,ale pochopila som ze to tak nejde...nech si hovoria co chcu....koli niekomu nebudem chodit ako mumia...a presne ako ty pises stalo sa mi,ze jeden velmi dobry kamarat si ku mne dovolil a potom otocil,ze ja som si zacala,tak sa mi zhnusil,ze ho uz nemozem ani vidiet...fuj...

meme

mariaa: no som tvoje dvojča , rozviedla som sa a taktiež si idem sadnut na kavu s kamaratmi, tiež mi o nič nejde ale ludia si myslia ze som vonku vzdy s niekym iným vonku a aha hladám :-O, a viem o čom píše aj luu je to tak. ALe čo vieme s tým spraviť? No a taktiež mi povedali, že vždy ide niekmomu o niečo viac, ale mne nie tak sa ani netrápim že čo a ako, ale ak by mi niekto načrtol niečo viac tak by sa mi velmi vzdialil, poznáte to?