Otázka na mastnú pleť...

Príspevok v téme: Otázka na mastnú pleť...
abcdegf

CHcem sa opýtať .... mám mastnu plet a neviem ako často si ju mám umývať denne .... prosím poradte ... akné sa mi urobí len vtedy ak si ju často za den umývam lebo potom je este mastnejsia a robi sa mi akne .... tak poradte neviem ci rano ked vstanem ladovou vodou a cely den nechat tak a vecer ked idem spat tak na noc zase len ladovodou vodou .... ale aj rano aj vecer mydlom a zmyt studenoou vodou a vecer to iste .... prosím poradte .... žiadne prípravky nechcem používať len mi to zničilo pleť :( .... tak poradte kto ma mastnu plet a nerobi sa mu akne alebo len trocha ...a mam 17 rokov tak piste ako si vy umývate pleť denne .... prosim :)

janka

Zo sírového mydla si mal podkožné????? Teraz som ho začala používať aj ja, a vytvorili sa mi na líci, ale ani ma nenapadlo že to z neho, teda

anka

Ahoj, mastnu plet si umy rano /nie obycajnym mydlom, su na to rozne gely/ a vecer. To staci, inak ju zbytocne unavis. Ak sa malujes, hlavne vecer sa poriadne odmaluj a plet vycisti, lebo sa ti zacne robit akne. Kup si nejaky peeling a ten pouzivaj raz max 2x do tyzdna. Odporucam ti garnier pure, je dobry a za dobru cenu. A urcite si najdi cas raz do mesiaca ist ku kozmeticke. Plet budes mat uplne v pohode. Tak vela stastia :-)

lolito...

ale mne to mydlo pomáááha tak čo mám robiť...skusil som aj sirové ale s toho sa mi robili podkožné...ale normalne mydlo mi pomááha dobre možno mám potom mastnu plet...ale akné sa nerobí žiadne....

zuzanely

Emme má pravdu. mydlo nikdy! Ja som tiež používala garnier pure a je to fakt super, mala som nočný aj denný a pomohlo to, a teraz mám od AB a je to fakt v pohode, odporúčam :)

emme.violet

plet sa nikdy neumyva len vodou a o to viac ked je mastn, a este ked na masnu plet das mydlo tak sa ti bude mastit stale
viac a viac! a urcite je lepsie pouzivat kvalitne pripravky bud si ista ze tie ti plet narozdiel od mydla neznicia!! vyskusaj garnier pure ja to pouzivam a je to skvele! a plet si umyvam denne s gelom nato urcenym, ved mydlo je hrozne aj na ruky nie to este na citlivu plet na tvary!!!