S PARTNEROM MAME VELKY PROBLEM

Príspevok v téme: S PARTNEROM MAME VELKY PROBLEM
miro18

Neviem v poslednom case co sa medzi nami deje chodime spolu uz 3 roky a neviem nas vztah sa zmenil. Doteraz sme spolu mavali casto krat SEX moja partnerka je doslova dracica a neviem co sa deje ked posledny pol rok sa to uplne zmenilo a jej sex staci raz za dlhy cas niekedy aj jeden mesiac a to sme este mlady obaja. Ved obaja mame 18. A viem ze nikoho ineho nema !. Prosim poradtemi pripadne napiste vase nazory velmi pekne dakujem.

utopia

Ono to tak vo vzťahu býva,začiatky sú najkrajšie a najvášnivejšie a potom nastane rutina,ale bez do úvahy že je to tak v každom vzťahu aj s inou by si zozačiatku mal pekný sex a časom kedy netedy. Je to tak aj s manželmi. Radšej sa pozri aj na iné stránky tohto vzťahu,lebo život nieje len o sexe.

foxya

to je stereotyp podla mna....ja som mala ovela kratsi vztah a tiez po case sa to tak zmenilo a potom sa mi uz vobec nic nescelo co za normalnych okolnosti stale nieco robim....

treba to niecim ozivit a venovat sa spolu tomu comu ste sa venovali pred vztahom....alebo na zaciatku vztahu...

drakenko

Skús sa zamyslieť nad tým, či sa vo vašom vzťahu nezmenilo niečo viac. Mám na mysli veci ako koniec školy (napr.), problémy v rodine, trauma...

Nechcem ťa strašiť, ale je možné že má niekoho iného...

angeles

a nerobis neaku chybu ze sa jej to prestalo s tebou pacit alebo nieco take???alebo aj ta antikoncepcia niektora ma vedlajsi ucinok ze nema zena chut na sex