Prejaví chlap svoje city a koniec

Príspevok v téme: Prejaví chlap svoje city a koniec
cinema

Ahojte, ja mam problem preto som založila tuto temu. Proste sa kamaratim s vela chalanmi a po čase ak mi niekto čo len navrhne alebo zbadám že chce trošku viac je z mojej strany koniec. Proste cuvnem, už nieje niekto kto bol a všetko sa pokazí. Neviem si pomôcť, ale ak prejde určitu hranicu všetko pekne sa skončí:-(

[zruseny12]

tak potom kazdemu jednemu ,lektory ti nieco ponukne vysvetli po dobrom aka je vec a mozno to pochopi a budete dalej kamarati...lebo vies ked si pekna atd.tak mozno to fakt myslia vazene,a necuduj sa ze mas tolko ponuk,len treba im dat vediet na com su a ked su rozumny pochopia to...

cinema

nie lahka nie. Teda neviem otom.:-(, ale pre mna su kamoši dôležitejší ako nepodarený priatel alebotak.Proste mať svoj klud a potom si pokecať, popísať s kammošmi,ktorý nech nič odomna viacej nechcu

radka5

myslim, ze kym budes volna, tak to na teba budu stale skusat
mne davaju sice najavo, ze sa im pacim, ale mam partnera a oni to vedia, tak si nic nedovolia
kym si niekoho najdes, tak to bude tazsie

[zruseny12]

no mne nie a ja takych kamaratou ani nechcem,lebo chapes oni su zenaty atd.ale ty si mlada,ze tak ty to musis brat inak ,ale asi ta chapem vadi ti,ze ta beru ako keby si bola lahka,ze?

cinema

mate pravdu, nemam nikoho mna skôr zaujimavu nedostupnejsie typy takze tak...ale no prekonat to bude dost tazke a vam sa to dari?

[zruseny12]

neboj,raz pride ten pravy a sama budes chciet aby sa k tebe nejak priblizil...ci uz mas niekoho?a ked nechces stratit kamaratou tak sa chovaj ako ti tu radila radka5...nejak sa snaz ten odpor prekonat...