Ako často pijete kávu?

ivanuska265

Ahojte, poradte mi prosim dobry kavovar. Ja pijem kavu casto 3x za den, ale zatial len rozpustnu- ziadny kavovar nemame. Dakujem.

tragedy

ja pijem 2x za den:) pred skolou som chodievala upratovat kaviaren, a zavislost bola na svete:D kava zadarka...a presso...rano...co moze byt krajsie:D milujem vonu kavy, ale uz som dost vyberava:D nevypijem hocijaku zbrndu...rozmaznala ma ta kaviaren:D

mirkaaa

ja som pila kavu 3x denne no po case som obmedzila na 2x lebo mi bolo rano zle mala som priznaky tehotenstva hihih bolest hlavy zavraty, na zvracanie lekar mi poradil obmedzit kavu... teraz ju pijem znova 3x bolo som totalne unavena ked si ju nedam 3x ja zboznujem kavu je to moja droga hihihih

majkaaa

Ja som od kávy takmer závislá...ráno,po obede,večer,medzitým latte .Káva na mňa vôbec nepôsobí tak,že by som nespala,dám si ju aj o ôsmej večer.Ak nemám svoju porciu kávy,tak ma začne bolieť hlava.

malinka

ja kavu mam velmi rada. pijem ju rovnako doma ako aj v praci, tak 3 - 4x denne. v praci pri kave trochu vypneme a relaxujeme, doma beriem kavu ako dezertik. kavu striedam, mam obdobia s chutou na nesku, inokedy zase na turka, ale vzdy s trochou mlieka. kedysi so mnou kavickoval aj moj manzel, ale nerobi mu posledneho roka vobec dobre, tak jemu robim kakao. :)

kavicka

Tak 4-5-6 denne,k tomu 3 cokolady a lekari tvrdia:tlak v poriadku,cukor praveze nizsi,nadvaha ani gram...tak preco nie?