ako zistím kto je otcom?

Príspevok v téme: ako zistím kto je otcom?
milí ľudia

Milí ľudia.. Deň pred plodnými dňami som mala sex s mužom a naplno. Na druhy deň,presne na plodné som spala s milencom,ktorý dával bacha. Teraz som tehotná v treťom týždni a neviem ktorý rytier bol taký šikovný. Bojím sa,však mi manžel zabije,ako zistím počas tehotenstva ktorý to bol?

catherin

No veru tak ti treba, najlepsie by bolo keby ta okaslali obaja, ved ty si nezasluzis nikoho ked si taka sebecka.(potom nemusis uvazovat cije je!)

rozeta

Da sa to zistiť aj počas tehotenstva,ale neviem od ktorého mesiaca. Porad sa s lekárom kde to robia,a stojí to okolo 8-10tisíc. Ale budeš si na istom a možeš sa dopredu zariadiť. Bere sa vzorka plodovej vody,ktorú odoberajú cez pupok. Alebo skús navštíviť dobrú vešticu a máš to lacnejšie.

hm

heh no boa necem vyzerat ako nejaka neprajnicka alebo co,netusim o co tu ide a preco to takto robis,ALE CHUDAK TVOJ MUZ,ak samozrejme nemate tak yvztah ze on robi to iste,..TO JE INA LASKA Ehm ..

hm

Presne tak, pocitanie plodnych a neplodnych dni je uplne nespolahliva metoda, a ak ste si to rozdali naplno ako pises, treba vediet, ze spermie preziju v tele zeny 24 az48 hodin, takze oplodnenie mohlo nastat kludne az napr.na druhy den..Nechcem nikoho sudit, ale ako mas zaludok robit taketo veci???

lola03

jaaaj boze, to mas pruser no ... ale podla mna to bude tvoj muz, a da sa to zistit az po narodeni dietatka myslim, z testov DNA