Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Znamienko na penise - vadi to?

Darkraix

xFHGHyZZZ ja to mam ties mam 16 raz som bol na odstraneni sosovicky mal som ju na krku zo zadu najprv ti pichnu inekciu na umrtvenie to boli najviac a potom ti to vyrezu, zasiju a za tyzden prides aby ti vybrali stichy v buducnu si to dam odstranit ale teraz som vela zanedprazdneni.

xFHGHyZZZ

Ahojte a ja mam znamienko na penise a neviem čo stým mam to od malo asi od 5 rokov teraz mam 18 a chcem si to odstrániť som z Košic poradte kam stým a ako to prebieha,kolko stoji odstránenie.

ivco

fuu aj ja mam znamienko ludia na ocase a dost sa bojim ked to zbada babenka. Mam ho uz od mala a esteze je tak esteticky ulozene v strede proste originalny kusok. Ja uz vlastne to beriem ako znacka originality no aj tak mam obavy predsa nema každy taky...

tar

Ahoj, aj ja mam na penise znamienko a tiez by ma zaujimalo, ze co s tym?! Ked si len predstavim, ze by z toho mohla byt rakovina alebo by sa s tym mohlo nieco stat.... no fakt neviem, co by som robil.

blabla3

ahoj, pokial to znamienko netrci vonz koze...tak je to vpohode.moj ex mal velmi vela znamienok na tele, dokonca aj na penise par a mne sa to pacilo, zdalo sa mi to take zlate:)