Ktora je najlepsia?

evianka

no pri velmi bolestivej menstruacii- krcoch, vracani a odpadavani ti kondom, ibace ani nic ine nepomoze..jedine HAK

blayyy

alergia - jasne, to si mala povedat doktorovi/doktorke, ze uzivas HAK,...pri kazdom vysetreni musi zena uzivajuca hormonalnu antikoncepciu oznamit prislusnemu lekarovi,ktory predpisuje nejake lieky.JE to velmi dolezite,...aj ja som dnes bola na istom vysetreni(kozne), a povedala som to a lekarka mi na to: ze velmi dobre ze som to povedala, je to fakt dolezite

alergia

a inak uzivam belaru,vedlajsie ucinky boli to je pravda,ale tak to je skoro pri kazdej,zalezi od organizmu,bolo mi strasne zle,depky trosku co dakujem priatelovi ze to som mnou vydrzal :D..a spinenie co mi asi najviac vadilo ale to len tyzden??max...a akurat idem na druhe balenie tak v poho..

alergia

ja by som sa len cela opytat ze ked som alergicka a teraz v kuse jem lieky staloral len som to zabudla oznamit lekarke ci to nejak neovplyvnuje hak??..vobec ma to nenapadlo pls :(..

angeles

heh presne na kazdu zenu posobi anti inak...ale ja beriem Lindynette20 a schudla som, ale podla mna preto lebo som zacala pravidelne cvicit...