frajerka je behna

Príspevok v téme: frajerka je behna
kocur

mam priatelku už šest rokov a už som ju raz nachytal že sa hára mimo mna.odpustil som!teraz to prišlo znova ale zaujímave je na tom to že ja už o tom skoro všetko viem a ona je tak falošna a cigani mi do očí že to tak nieje.je to proste zmija a teraz ju chcem potrestat.strčim jej do diery feferonku aby si do smrti zapametala že klamat a podvadzat sa nesmie.ved sme predsa ludia aked povie na rovinu že ma druheho tak to zoberem ako chlap a viac ma neuvidí.a ešte to že so mnou je po sex.stranke uplne spokojna takže nechapem prečo zabieha.može to bit nimfa??ani z daleka som vam neopísal všetko len som to tak zhrnul ale sami možete usudit z toho čo chcem spravit že mam poriadne nervy z toho ako ukrutne mi cigani do očí.už to začinam brat aj tak že vo mne cíti taku nejaku oporu a nechce ma stratit a chce si len dobre z niekym cuzím zasuložit a potom sa zase vratit ku mne ako fena.čaute.

kocur

lolita22 ma pravdu!!dakujem tým čo ma chapu.už som zase o krok vpred ale nebudem to tu telenovelovat lebo to zjavne niekomu vadí.ale na to je tiež recept!NEčíTAJ TO!!!

marcco

kocur robiš tu z toho 248 seriovu telenovelu. Prestaň písať nudne romaniky. Mam dojem že tu píšeš len aby si na seba uputaval. Ty sa musíš velmi nudiť....

kučierka

kocur,kocur?! forik. Napadlo ma ako ju nachytas. Vezmi ju na dobry tyzden na tu tvoju j.....n.Zavrite sa tam.Skus sa tvarit ako ta to vsetko tvoje podozrievanie mrzi a,ze to tymto chces odcinit.Neboj zacnu jej chodit sms od zalesaka a mas ju.Babulka bude musiet nieco vymysliet aby sa z toho dostala.

majkaaa

Neviem,čo tu stále riešiš.Jednoducho ju nechaj a budeš mať pokoj.Nájdi si inú.Neprerobíš ju tak či tak.

kocur

čawte ten fon som dnes napriklad držal v ruke ale ona nevidela a ja som vahal ci jej ho zobrat alebo nie potom včerajšku bola moc hotova.keby som ju slusne požiadal aby mi ho ukazala tak by sa určo začala nejako vykrucat a na koniec keby som jej povedal že je tam určite dokaz o jej nevere(nejake love sms atd) joooj tak by sa velice silno jakože urazila(či ju kontrolujem a his zachvat k tomu a to ja nemusim).lebo ona je presvedčena že ja o tom jej druhom fone neviem a pritom dobre vie aj to že ten dokaz tam je! teraz sme si popísali par sms ale aj tak jej neverim z toho čo mi napisala ani pol slova.je to falošna potvora.
a k tomu sexošovi: ja neoslovím babu ja som macher ked sa píše ale ked aj stretnem peknu kočku tak zostanem jak zarezany a nevidam zo seba hlaska.nie som ten typ čo balí baby ako na bežiacom pase.alebo mi poradte ako ich mam balit.teraz som mohol ist von a niečo ulovit ale mne je lepsie doma.mne sa nechce kamsi chodit po nociach.je to možno chyba ale čo už.pá

ghandi

pocuj sexi chlap :))
ked vravis ze si taky fesak preco si nenajdes lepsiu?
urcite najdes taku ktora ta bude lubit a nebude podvadzat! :))čo uz len lubis na takej podvodnicke?

fuuuuu

tutko neznamena ze si sexos alebo co...aj tutko moze byt pekny a pod.narazala som na to ze tutko- ze si stebou moze robit co chce.. ale po tom co si napisal som pozmenila nazor.. ja by som jej este facku dala, poriadnu ak by sa to zopakovalo a bolo by jasné ze si ju nacapal, proste jasné dokazy. uz si jej prezrel ten mobil?

kocur

čawte už som tu.sansara píšeš celkom pravdivo o tých čo su z nich naj manželky a matky ale ona ten typ určite nieje lebo ma kamošku čo ma detí ako smetí a každe z iným smetiarom a poznam jej postoj k rodičovctvu ktorý skusim obodovat od 1 do 5 takže davam nulu.!ona ma 30 a ja 40 ale z tým rozdielom že ked nas postavíte vedla seba tak mne budete určite hadat menej.
trkala ma super nazor len ako z toho vztahu vytriet tie city a urobit si len ten sex.ja som taký typ človeka ktorý ked do toho tie city vloží a prida svoju fantaziu tak to nakonec vyznie ako krasne milovanie!!ked to bude len tak jako sex tak to si možem zohnat aj tu anču čo sa to fuka a ma 3 dury.
ghandi:tebe sa pači moje sexi vyjadrovanie?ja som celý sexi tak to vlhké miesto musíme nejako vysušit.mam na to super recept.písni mail.
tak vidíte už sa aj rozhodujem o tom že začnem robit to iste čo ona a tým jej možno ublížim viac ako z paprikou.
fuuuuu len tolko že tutko niesom ved sa po mne otočí aj barzjaka osemnastka a to neprehanam.fakt!!!chlap som tiež si teda myslím lebo ten prvý krat za to dostala aj po hube ale do dnes mi to vyčíta tak preto to chcem riešit tak aby príšla,povedala a uznala že urobila chybu ja ju obímem,poviem dakujem že si fer a viac ma neuvidí.chapete chcem to slušne,ta paprika bola z nervou že mi stale do očí klame.
chata je taka moja jebaren ale ona sa chodi .... na inu čo je zas toho druheho.včera som jako konkretne nič nevidel ale ked si ide z poobednej sadnut s ním do baru apotom ešte na 2hod zalezu do jeho drevenice tak mi potom može rozpravat rozpravky že bola iba na 2deci vínka a že sa rozpravali o všeličom a aj o mne že jako mi to može vadit ved oni su len dobrý kamoši atd.inač ten chlap ma tiež frajerku a ta pracuje v rakusku takže o jeho plných gulach nebudeme hovorit.
bimvas99 mi tu radi že to mam likvidovat psychicky a udriet na jej citlive miesto tak som stým včera začal.kým sa ona muchlila v chate ja som jej siahol na maj_tok(jej to by som tu nemal tak verejne)to ste nevideli aka bola z toho neštastna že niečo mala a už nema.
kučierka:ved mne od začiatku ide o to čo píšeš ale ona všetko prekruti a ked už nevie ako šalit tak sa urazí a to ja nechcem.to čo chcem som tu už písal.hada som dal vyčerpavajuce odpovede na všetko.potom sa ozvem.pápá.a to psychicke sa mi tušim začalo pačit.