frajerka je behna

Príspevok v téme: frajerka je behna
kocur

mam priatelku už šest rokov a už som ju raz nachytal že sa hára mimo mna.odpustil som!teraz to prišlo znova ale zaujímave je na tom to že ja už o tom skoro všetko viem a ona je tak falošna a cigani mi do očí že to tak nieje.je to proste zmija a teraz ju chcem potrestat.strčim jej do diery feferonku aby si do smrti zapametala že klamat a podvadzat sa nesmie.ved sme predsa ludia aked povie na rovinu že ma druheho tak to zoberem ako chlap a viac ma neuvidí.a ešte to že so mnou je po sex.stranke uplne spokojna takže nechapem prečo zabieha.može to bit nimfa??ani z daleka som vam neopísal všetko len som to tak zhrnul ale sami možete usudit z toho čo chcem spravit že mam poriadne nervy z toho ako ukrutne mi cigani do očí.už to začinam brat aj tak že vo mne cíti taku nejaku oporu a nechce ma stratit a chce si len dobre z niekym cuzím zasuložit a potom sa zase vratit ku mne ako fena.čaute.

moisha

kocúrik prosím ťa nebuď taký sprostý! Ty ju jednoducho nedokážeš z toľkej lásky opustiť... si presný dôkaz toho, že ak človek miluje, tak si nechce nič priznať a prehliada aj tie najprehliadnutejšie veci. Jendoducho, nechcem byť hnusná, ale nebuď slaboch, lebo zatiaľ sa takto prejavuješ. Urazila sa a ty si sa jej ospraveldnil? ty kokos... ty musíš mať fakt pervné nervy. taká suka si nezaslúži tvoju lásku. Nech si behá za inými a chytá pohlavné choroby. Ty si nájdi niekoho kto ťa bude ozaj ľúbiť, lebo ona nevie, čo znamená slovíčko LÁSKA, je nymfomanka a z toho sa musí liečiť! ale to už by nemala byť tvoja starosť. Ja na tvojom mieste by som zranila na tom najzraniteľnejšom mieste, ale skôr psychicky... ty vieš, čo by jej najviac vadilo a to sprav a potom sa na ňu vykašli! Kocúrik, ja ti želám všetko dobré a hlavne to nenechávaj stále na neskôr, lebo z toho dňa, týždňa sa vyvinú roky a ty sa z toho už nebudeš môcť vymotať, tak si na to zvykneš. Ale uvedom si, že máš nejakú hrdosť!!! a nenechaj to len tak!

kocur

zdravím všetkých!aj paradajku!o tej gramatike neskor.som asi slaboch na to aby som jej ublížil lebo včera sme sa síce trošku pohadali a ja som jej vyhodil na oči
že sa chodí po nociach k....t a ona sa silno na to urazila že to nieje pravda atd.tak som sa jej potom ospravedlnil ale urobil som to len ztoho dovodu že som mal dnes na plane zobrat jej ten telefon(ten ju určo usvedčí)ale ked dnes rano prišla za mnou na chatu tak bola uplne ako medík ako keby tušila čo sa na nu chysta.doniesla placky a hned ich začala robit a chystat ostatne veci k obedu atd a ked som na nu v tých chvilach pozeral tak som nemal to srdce íst a zobrat jej ten fon z kabelky a potom ju ciganit že to ja nie.ved ešte k tomu určite príde a ja vam potom písnem.díkes za vašu podporu.čaw.

utopia

Nezastávam sa jej ale podla toho čo píšeš si vadný ty. Ona žije tak ako jej to vyhovuje,ale nechápem prečo si s ňou ked to tebe tak nevyhovuje. Vsak ju nechaj.

paradajka

no kocurik, na to, kolko mas gramatickych chyb, posobis neprimerane inteligentne :D
za par rokov, co zijem, som zistila, ze pomsta nie je sladka, ako sa o nej hovori. ja som sa po pomsteni vobec necitila dobre, cakala som ulavu, ale nakoniec som nebola smutna len z JEHO necestnosti, ale aj z toho, na aku nizku uroven som sa nechala strhnut s tou mojou pomstychtivostou. a ktovie, ci jej ublizi, ked ju akoze podvedies. ved ona to robi bezne, pre nu to nebude nic extra bolestne, ked to povazuje za sucast zivota.
osobne sa mi zatial najviac pacil napad s paprickou ;)
porozmyslaj, ake ma slabe stranky a ak si naozaj myslis, ze sa budes citit lepsie, ked jej ublizis, tak vycihni najslabsie miesto a do toho ´pichni´ .
som zvedava na pokračko. drzim palce.

lucinka000000

jA SI MYSLIM ZE S TAKYM clovekom to nema zmysel lebo kto podvadza toho druheho tak ho nema naozaj rad je to len taka laska z principu ty musis najlepsie vediet co urobit...ja by som s takym clovekom nebola co by ma podvazdal to proste nema zmysel a keby ste sa nahodou zobrali tak co stale ta bude podvadzat a ty jej to budes stale odpustat na svete su este baby ktore si vazia chalana a dokazu mu byt verne drzim ti palce ale ja by som takeho cloveka hned poslala k vode vsak ona si neskor uvedomi co spravila

vesna 444

no jasom síce svojho chalana nikdy nepodviedla ale poznám pár takých báb, a všetky baby čo dokážu podviesť chalanov, proste nestoja za to, jeto tak, chcú si len užívať a ty sa netráp, fakt ju opusti a s tou pomstou si to rozmysli, tie papričky by jej mohli dosť ubližiť, skôr niečo jemnejšie, ale každopádne ju nechaj tak držím päste

mademoiselle

kocur, rozhodne to s nou dalej netahaj, aj ked ju lubis, citit, ze si na nu riadne nastvany. Nezasluzi si ta a vies to aj ty sam, je to uboziacka pri ktorej budes vzdy len trpiet. HLavne musis mat silu sa k nej nikdy viac nevratit, a ak sa jej chces pomstit, tak ty sam vies co jej najviac ublizi. Nenechaj sa dalej podvadzat, nebud hlupy. Ked jej povies koniec, tak ci to chce,lebo nie, musi to respektovat. verim, ze to je pre teba tazke a poznam to, ze aj ked clovek ublizuje a ty si s nim, pretoze nho lubis, ale evr, ze ebz takej ti bude lepsie. Zasluzis si taku, ktora bude verna a bude ta milovat a nebude ta mat iba ako poistku. Sam si si toho vedomy, ze takto to dalej nepojde, nenatahuj to vaic ako ej potrebne, lebo ublizujes sam sebe a ona sa zatial vytesuje, ako jej to vsetko skvele vychadza.

kajanka1

No priznavam ja som toto robila iste priatelovi, podvadzala som ho, mala som ho akoby v zalohe lebo som vedela, ze mi to odpusti, bezcitne co? Uz som si bola celkom ista, ze zostanem s tym druhym, a aj ona ked ma druheho, ked jej robis psychicky natlak (neodpisovat, neozyvat sa) nepocituje to tak, lebo sa ide "vyplakat" tomu druhemu a je s nim...je to zlozita situacia, ja som si potom spomenula, co pekne som zazivala s tym mojim priatelom a vratila som sa k nemu. Myslim, ze pomsta ti v tomto nepomoze. Aj mne sa chcel ten moj pomstit ale kedze som sa jak suka priplazila za inym nic som si z toho nerobila

kocur

dost vas tu píše o tom že ked hrdo odídem a nebudem brat fon atd.že ona bude ta potrestana.ja si myslím že je to omyl a to v tom že ona si postupne získava srdce niekoho ineho a v tom si bude aj bezbolestne pokračovat suka jedna bezcitna, kdežto ja sa budem trapit,trapit a zase len trapit.keby sa sem dala dat foto ja by som vam ju sem dal aby ste videli čo je to za človeka.ale ona je tak vychcala že mna si drží takto v zalohe keby jej to nahodou nevišlo tak ma stale o koho sa opriet.ja som z toho moc neštastny.dobru noc.

bimbas20

uplne ta chapem, vy vsetci si myslite ze je jednoduche aby ho nachytala s dakym a basta ale ludia co su spolu tak dlho sa uz do bodky poznaju tak nemyslim ze by mu na to skocila no velmi sa mi paci nazor Deeee - stotoznujem sa s nim, klesla by az na dno - a ja na tvojom mieste by som este kazdeho podporoval v tom aka je k... , a kazdy by mi vychvaloval ze sa mi otvorili oci a konecne ju kopol do zadku, nezasluzi si ta. caf