Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holite sa kazdy den?

klassa

každý den sa holiť?? šak by som bola vyhádzaná jak hovado! tam dole sa holím 1-2krat do týždna. pazuchy aj tri krat a nohy podla toho, či je zima alebo leto. a ja si holim aj ruky..a to tak 2krat do týždna.

layla

nohy si trham strojcekom, pazuchy si holim, ale uz tam mam strnisko, a dole sa holim len v lete, inas len striham
v lete si pazuchy holim kazdy druhy treti den, nohy ked si trham staci raz za tri tyzdne. Je to lepsie, aj ked to trochu boli, lebo chlpky su tensie a rastu az za tri tyzdne.

baška :)

no zima - keď ideme na svah (istota je sviňa a čo ak si náhodou zlomím nohu?) alebo ak niekam idem t.j. -príležitostne
a v lete - taktiež príležitostne ale to je asi každý druhý deň. Len tam dole nemôžem tak často, pretože tiež sa tak trochu "vyhádžem"

keituskaaaa : nehoľ sa kvôli nikomu nasilu, aby si trpela! ja to tiež nerobím a ak sa to priateľovi nepáči: napr. že mám tam dole trochu strnisko, tak hold- smola - musí vydržať :)

katty081

ahojte, ja si holim podpazusie kazdy druhy den, nohy kazdy stvrty den a tam dole asi tiez kazdy strvrty den alebo podla potreby, ale ked je to priskoro tam ma to tam boli a spravia sa mi cervene pupka

:)

ja mam rozne obdobia. niekedy som v holeni dosledna a na kompletku sa holim kazdy treti den, niekedy sa mi vobec nechce a neriesim to aj mesiac. co sa tyka mojho chlapa, jemu sa viac paci, ked som zarastenejsia. kolko ludi tolko chuti. :)

sláva žiletkám

Ja sa holím všade, ale tam dole to až tak nepreháňam. Podľa potreby. Podpazušie si holým približne každý druhý deň, niekedy aj každý deň, nakoľko som blondínka a nemám tam tmavé chlpy.