trava, marihuana alebo ako chcete...

filipinka

istota, ze to ostane len pri trave - na to by som sa kludne spolahla. mozno je nejake riziko u deciek, co s tym zacali len tak, ze budu hladat viac, ale v gabikinom pripade - on si uz vybral a je to vztah na cely zivot (s ganjou; nie s tebou; samozrejme mozno aj s tebou). moj drahy huli tiez, ja z casu na cas - ked ma ponukne. nie vzdy, ked ma ponukne :) viem povedat aj nie a inokedy ako vecer by som nehulila. petoze na mna to teda dost drsne posobi, ja som po jednom prasku uplne v péčku. ale na nom to nevidim. on je normalny, nerehoce sa ako debil (ako ja), funguje ako obvykle, este aj sem-tam daco porobi v domacnosti. v podstate sa nemam na co stazovat. a oznamil mi, ze on uz bude hulit do konca zivota, tak nech s tym ratam. a ja s tym uz ratam. a mozno v dochodkovom veku, ked budem vysedavat doma a nemusiet chodit do roboty, budem aj ja hulit od rana do vecera...

nellinka

podla mna je svinstvo vsetko aj alkohol aj trava.ja mam 31 a moja puberta bola vazne o inom a dufam ze sa s tym u svojich deti nikdy nestretnem.neviem ako by som reagovala.baby mozno sa to da tolerovat ale kde je istota ze to zostane len pri trave

gabika_zilina

no tri krat urcite...a myslim ze je to dost len sme spolu kratko na to, aby som mu to zakazovala...a ano aj on ma takych kamaratov a to ma strasne stve!oni su vsetci v pohode az na to...

irena 2145

no tak ten môj to robí preto lebo všetci jeho kamarati a z nudy, on proste nemá pevnú vôlu , ale ak tvôj priatel fajčí tak 3 a viac krát za den to už je zlé, ten môj fajčil aj 6x za den a bol ako vymenený , somplakala každý den, teraz tak raz za den a nikedy ani to nie, a je to v normále zas

gabika_zilina

irena 2145 no mam asi podobny problem...Vadi mi to dost.Neuznavam to...pokial to robia kamarati dobre...ale akonahle on...proste mi to vadi. a viem ze to nepotrebuje tak na co? len nechapem naco?

irena 2145

no moja , môj priatel ju fajčí , a vadilo mi to dosť a mali sme kvôli tomu velkú krízu a stále sme sa vadili, no skôr ja jemu to bolo jedno.,ale teraz je to v poho, naučila som sa s tým žiť, a on to fajčenie trochu obmedzil, trochu ale pomohlo to dosť

gabika_zilina

Diky baby...Lebo ja si to tiez myslim ze ked fajcis travu tak si uplne iny clovek ako v normale...a vadilo by vam ak by vas priatel fajcil travu?

irena 2145

tak ja mám samých takých kamarátov čo fajčia trávu, ale ked niekto fajčí trávu dlhšiu dobu stane sa z neho doslova iný človek , taký by som povedala bez citov, môj názor, ale osobne mi to niako nevadí, je to tu strašne rozšírené zvykla som si ...

bonga

caute mam 15 a travu som fajcila dva krat v zivote... podla mna je to uplne ako cigarety alkohol a tak..neobhajujem to len sa to neda porovnavat s ,,normalnymi,, drogami...

amika

caute,ja zijem v Amsterdame tak si viete predstavitze tu to mam na kazdom kroku. Mne to osobne velmi smrdi,ale priznam,ze som si na to zvykla,ved tu uz byvam vyse roka. No nikdy som to este nevyskusala a ani ma to nelaka. Nech si kazdy fajci co chce ja nemusim...