úúúúplne bez energie (je to na...)

Príspevok v téme: úúúúplne bez energie (je to na...)
Minnie4

Ahojte ludkovia. Uz ma vazne nebavi stale riesit nejake zdravitne problemy. Citim sa uz pomaly ako hypochonder. Myslim, ze jeden dost vazny problem som vyriesila a bezradna som opat. Uz asi mesiac mam pocit, ze je mi na vracanie, toci sa mi hlava, neda sa mi poriadne zhlboka nadychnut, ale tlak mam v poriadku a v tom tiez nie som :-)Uz mi to lezie na nervy. Najskor som si len myslela, ze to bude zmenami pocasia alebo, ze na mna nieco lezie, ale vyzera to tak, ze to asi jednoduche nebude, ved preco aj, ked si mozem vybrat nieco ovela komplikovanejsioe, nie? Skusala som uz aj magnesium, ale nepomohlo, tiez vylezat to a nic. Ak ma niekto nejaky napad, tak mu budem veeelmi velmi vdacna. Dakujem moc ludkovia:-))))

radca

Minnie,

suvisi to s parasympatickym nervovym systemom. Sposobuje to bud nejaky Herpes virus, alebo chlamydia pneumonae. Moze sa jednat o myasteniu.
Ma to hodne ludi.

Minnie4

Nicoletka myslim, ze vysetrenie na stitnu zlazu mi este nerobili, ale 100% si nie som, lebo mi uz robili tolko vysetreni ako 70 rocnej babke. .....Amika nemam ani strach, ani stres, ale je pravda, ze niekedy ma prebehne zima a potim sa. Je to take cudne a vobec sas necitim dobre. Chcela by som aby bolo vsetko ako predtym, ked som mohla behat lietat a robit kazdemu navokol radost, lebo som bola plna zivota. Teraz len vzdycham ako mi je zle a neviem co s tym :-(((((

nicoleta

... ahoj.. o tie tvoje problemi... napada ma len jedno .. nemas choru stitnu zlazu ked si zplne vycerpana a nechce sa ti nic ... tocenie ale tlak v poho skus tu stitnu mozno je tam problem