ako to je u gynekologa

nicoleta

.. hh daniella 8... a vsak ja som nepisala ze aby si tam ty isla.. a je to dobre aj na prevenciu a este ked mam problemi s mens. a aj na sex.. antika tak,,,,?? len sa musim prekonat

daniella_8

Ježiš...ja mam 18rokov a tiež som ešte nebola...menštruaciu mam v poriadku...som zdrava...a som panna...tak načo ma na gynekologiu???

nicoleta

... boze ja ma 16 a strasne sa bojim:(...ja sa neviem prekonat tam ist bo chcela by som antiku...:(...a uz nemusi ist so mnou mama?... fu to sa asi neprekonam...:((((

layla

Je tu niekto zo ZH? alebo kto ma tu gynekologicku? Bo ja sa chystam na prvu prehliadku a neviem sa rozhodnut ku ktorej...A este som sa chcela opytat teda napr. ridem tam zajtra rano, prihlasim sa a ona ma hned vysetri? A sestricke len poviem, ze by som chcela k nej chodit atd a ona si ma hned zapise a zaeviduje? alebo?

hefa

Moj gynekolog bol skvely,a aj ked som nejak nebola nervozna ,ale vzdy mi povedal,co ide robit a to ma uplne ukludnilo.Najprv sa ma popytal,ci mam nejake problemy,ci mavam pravidelne menstruaciu a datum poslednej,potom,ci uz som mala sexualneho partnera,potom ma vysetril na koze-nebolo to ani bolestive,ani nejak extra neprijemne,nemas sa coho bat,zobral mi ster na histologiu a potom mne vysteril este aj prsniky a ukazal mi,ako spravne robit samovysetrenie prsnikov-a to bolo vsetko,ziadne obavy:)

majkamo

tak ja som tam bola prvy krat nedavno...preukaz poistenca, datum poslednej menstruacie. a co robila-od pol pasa dole - donaha, vysla som na kozu, tam ma prezrela, nieco divne strcila :-) (este ze len na chvilu), potom som si obliekla nohavicky, isla na ultrazvuk-popozerala maternicu a tak, a potom som sla na odber krvy (bola som totiz na preventivnej prehliadke, kde som sa nahlasila dobrovolne, lebo co teraz bezi v telke, novinach a vsade, ze moze zena mat, tak radsej navstivim tu ordinaciu, a potom som sa rozhodla pre tabletky) ale ja mam uzasnu gynekologicku, je fest zlata, takze mi stale povedala, ze co ide spravit a tak... je to v pohode si myslim, ale asi musi byt aj dobra doktorka

.trdlo.

prvykrat je to vzdy take divne a v podstate neviem ci to niekedy bude ine, ale asi by som ti poradila obliect si suknu alebo aspon dlhe triko ... a mozno zobrat si menstruacny kalendarik a pospominat si kedy si to dostala prvy krat ... a preukaz poistenca ;)