Kozmetika Balea

curly

Ja som si dnes kúpila balzam na pery balea, a je výborný :) pekne hydratuje a aj úplne krásne vonia...zlepšilo mi to celý deň :D

kaciatko_7

nesúhlasím s jedným názorom, ktorý tu odznel myslím od mirky... že balea pre dm je niečo podobné ako niektoré výrobky pre tesco... veľa ľudí odrádza od kúpy, že tie výrobka vyrába len dmko a nie nejaká popredná svetová značka... musím zhodnotiť, že niektoré výrobky balea sú fakt super a prevyšujú niektoré značky... osobne som spokojná hlavne so šampónami a balzamami na vlasy... aj spršáky sú dobré, ale z niektorých mám veľmi suchú pleť...

ešte niečo by som chcela podotknúť... tesco výrobky sú len reklamný trik... napr. horalky tesco sú vlastne horalky sedita... tesco odkúpilo licenciu na používanie svojho názvu od sedity... predávajú ich lacnejšie, a tým lákajú zákazníkov... ale biznis z toho majú obe spoločnosti... takže nie všetko lacné je nekvalitné a niekedy prehliadame to kvalitné a kvalitu máme pred očami

papaja

balea ma uuuuuzasne peelingy,skoda,ze je to limitovana edicia ale to lesne ovocie a maracuja je tak krasna vona az no

danamc

ja používam lancome, dior, vichi, nivea vissage,
ale musím povedať že väčšia časť výrobkov
balea je tiež super, snažím sa to striedať, takže super sú krémy, masky, čiastiace vody a aj kozmetika čo sa týka
mydiel.spŕchovacích krémov a pod.
je to podľa mňa celkom kvalitná kozmetika za rozumnú cenu.

ssdd

najnovsie som si kupila jahodovu depilacnu penu,takmer vobec nefunguje,ale kto ma tensie chlpky,tak by mu mozno zabrala ale ja som ju bola vratit..