Kozmetika Balea

Lill

Baby, ked si kupite nieco nove tak potom dajte vediet nech sa inspirujem ;) Alebo ked mate nieco skvele doma, tak dajte vediet :)

Ja som pozerala aj na deodoranty, boli fakt za dobru cenu, ale vahala som, su podla vas dobre? A tiez mi padol do oka sampon na hnede vlasy, nabuduce mozno vyskusam...

papaja

marry anne

diky,vyskusam :)
kdesi chvalili aj tu morsku sol do kupela,neviem,ci to je len na nohy alebo cele telo,aj som si ju chcela kupit ale bola dost tazka a nevliezla by mi do kabelky,mozno nabuduce
aka spirala bola v akcii?

mirka 23

Marry -Anne, nie pohoda, a navyše ak si uplatniš tu 10% zlavu, tak sa oplati urobiť väčší nákup a mam pokoj minimalne na mesiac. Ja kupujem aj ich toaletný papier, ten štvorvrstvový je lepší ako Zewa, vreckovky s macikmi :D aj vyťahovacie su super jemne, potom mam rada vlhke utierky na okuliare, to je velmi praktická vec. A väčšinou si kupujem na sprchovanie Laveru alebo aj Weldeu pre babetka a šampony Lavera su super. A ešte mam rada sprej na telo Weldea taky citrusový, a vlhke utierky pre babetka...a ešte veeelmi vela veci :-)

mary-anne

mirka23- heh uz som sa bala, ze ma tu niekto sprdne, ze ako mozem tolko minat :) takze dakujem, ze aj ty si taka :D :D :D aj ked nasa penazenka nie je nadsena :D
ja tiez nekupujem len cisto balea vyrobky, ale aj vsetko ostatne a mam rada caje Das Gesunde Plus, uzasne chutia! a vcera mali aj dobru akciu na spiralu + ceruska zadarmo cierna, za 6,7€, co je skvela cena!

co najviac zboznujem je ten olejovy sprchac! po nom je uzasne jemna pokozka a netreba sa ani natriet mliekom.

papaja- ja som si tam vcera kupila sadu na citlivu plet- washcreme, vodu plet., aj krem. a zatial je to fajn, aj ked nemozem este dobre vidiet vysledky, ale moja plet ziari! takze tolko k pletovej kozmetike :)

mirka 23

Mary anne, som na tom podobne... aj ja nechavam v DMku aj 80 eur, ale to nemam tolko toho, lebo nekupujem Baleu, ale milujem veci z DM, kozmetiku nakupujem len tam.

odpovedam

Baby, prestante... zajtra si idem kupit dalsi ten peeling :D ma tu navnadzujete... nech zije zenska marnivost :-))))

mary-anne

no ja som uplny kozmeticky fanatik! :) u nas Dm-ko nie je a ked idem do Zv, tak tam spravim nakupik a dnes som tam nechala 60€! ale tak mame nakupene drogerky aj kozmetiky na nejaky cas. ale proste uzasne nieco! zboznujem ten obchod ! :D